Aldatanlar ve aldatılanlar

TAKSİYİCİ BAŞTAN ÇIKARDIM


25 Şubat 2018 00:19

Taksicilerin kadın kız düşkünü olduğu bir dönemde yaşıyoruz sevgili okurlar, benimde başıma gelen bu olay genç yakışıklı bir taksiciyle gerçekleşti ortalama 20’li yaşlarda olan bu delikanlıyı evime davet ettim. Sırf sohbetini sevdiğim için ama öncesinde yaşananlar ve sonrasında yaşananları yazıyorum; parayı alıp şoföre uzattım, adam benim gülümsememden yüz bulmuş olacaktı ki o sıkışık ortamda benimle sohbet etmek için havalardan tutun da ekonomiye kadar bir çok konu açtı. Bana ben tüm sözlerine sadece gülümsüyor geçiyordum, yani kim bilir bunu daha önce kaç kıza yapmıştır ve yapmaya da devam ediyordur kim bilir. Yirmi dakika sonra falan şehir merkezine geldim ve inmek için kapıya yöneldim, araba durdu ve tam inerken adama bakarak “İyi günler” dedim ve hep yaptığım şeyi yaptım, yani yine gülümsedim. O da, “Sanada iyi günler umarım tekrar görüşürüz” dedi ve orada ayrıldık. Yalnız taksi çok gitmeden tekrar durdu ve içinden bu adam indi, koşarak yanıma geldi ve tekrar “Merhaba” diyerek elini uzattı, orada tam olarak onunla tanıştık.

Etkilemeyi başardım

Adı Sertaç’mış ve o da can sıkıntısından dışarı çıkmış, “Beraber takılabilir miyiz?” diye sorunca bende, “Tabi ki neden olmasın” dedim ve bir cafeye gidip birer kahve söyledik, o kahve içiyordu. Ben sıcak çikolata söylemiştim. Sertaç ailesi ile yaşıyormuş ve 20 yaşındaymış, bir avukatın yanında staj gördüğünü okulun bittiğinde bir avukat olacağını söylemişti. Mesleği güzeldi, yakışıklıydı ve sempatik biriydi sonrasında eve gitmem gerektiğini söyledim ve oda bana eşlik edebileceğini, evimize kadar gelmek istediğin söyledi. Ben de benim için sorun değil tabi ki gelebilirsin dedim ve eve doğru birlikte yürüdük. Yolda sertaç bana sevgilim olup olmadığını sordu bende yok dedim o da benimde yok diyerek cevap verdi ve çok güzel olduğumu söylemeye başladı. Anladım ki Sertaç beni istiyordu ve söylemek için fırsat kolluyordu, o gün bizimkiler ev de değillerdi. Anneannemin evine gitmişlerdi, anneannem bizim evin dört sokak altında oturuyor ve yalnız yaşıyor, bu yüzden her hafta bizimkiler ziyarete gider, bende hafta içi bir kaç gün uğrarım, neyse, evde kimse olmadığı için Sertaç’ı eve davet ettim.

Mutlu son...

Benim niyetim Sertaç’la biraz zevkli anlar yaşamaktı, belki bir yıldır hiç bir erkekle öpüşmemiştim bile, Sertaç beraber eve girince ona bir kahve hazırladım ve üzerime daha rahat bir şeyler giymek için odama gittim. Altımda dar bir kot pantolonum vardı onu çıkarttım ve kırmızı şortumu giydim. Şortla daha rahattım ve iç çamaşırımı da çıkartmıştım. Üzerimdeki tişörtü de çıkartıp mavi badi mi giymiştim, üzerimi değiştirdikten sonra Sertaç’ın yanına indim, Sertaç beni üzerimdeki elbislerle görünce hemen ayağa kalktı ve “Çok güzel olmuşsun” dedi. bende teşekkür ettim ve oturup sohbet etmeye başladık. Sanırım Sertaç’ı etkilemiş ve baştan çıkarmaya başlamıştım. Bu çok hoşuma gitmişti o yüzden daha fazla etkilemek için elimden geleni yapıyordum. Elimi bacaklarıma koyup yavaş yavaş kendimi okşuyordum, elimi bacaklarımın arasına götürüyor ve sanki hiç bir şey yokmuş gibi onu dinlemeye devam ediyordum sonrasında Sertaç daha fazla dayanamadı ve ayağa kalkıp yanıma geldi. Yanyana oturuyorduk ve o elini bacağımın üzerine koyarak bacaklarımı okşamaya başladı. Yavaş yavaş eli bacakların arasına gidiyordu, birden dudaklarıma yapıştı. Sonunda amacıma ulaşmıştım. Yani anlayacağınız mutlu son.

loading...

Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı