Sylvester Stallone'a 'tecavüz' suçlaması!

'Rocky' ve 'Rambo' serilerinin yıldızı Sylvester Stallone'nun, 1986 yılında korumasıyla birlikte 16 yaşında bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi. 71 yaşındaki ABD'li aktör, iddialara ilişkin "Tamamen yalan" dedi.


17 Kasım 2017 12:14

Daily Mail Gazetesi'nin polis kayıtlarına dayandırdığı haberde; Sylvester Stallone'nun, Las Vegas'taki bir film setinde ismi açıklanmayan bir kıza tecavüz ettiği öne sürüldü.

İddiaya göre; o dönem 40 yaşında olan Stallone, Las Vegas'taki otelde ailesiyle birlikte kalan kız çocuğuyla tanıştı. 'Over the Top' (Zirvede) adlı filmin çekimleri için Las Vegas'ta bulunan aktör, kendisinden imza isteyen kız çocuğuyla konuşmaya başladı. Stallone'un koruması Mike De Luca'nın, kız çocuğuna "Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?" diye sorduğu, kızın da "Ben de ona yakınlık gösterirdim" dediği belirtildi.

27. KATTAKİ OTEL ODASI...

Söz konusu haberde; koruma De Luca'nın, 16 yaşındaki kız çocuğuna otelin 27'nci katındaki bir odanın iki anahtarını verdiği ve odaya çıkmasını istediği bilgisi yer aldı. Kız çocuğu, polis kayıtlarındaki ifadesinde, 27'nci kata çıktığında Stallone ve korumasıyla koridorda karşılaştığını ve birlikte odaya girdiklerini anlattı. Stallone ile cinsel ilişkiye girdikleri sırada odaya koruma De Luca'nın da girdiğini belirten 16 yaşındaki kız, korumanın 'Ben de katılabilir miyim?' diye sorduğunu anlattı.

"EĞER KONUŞURSAN KAFANI KIRARIM"

Olayın ardından Stallone'nun kendisini tehdit ettiğini anlatan kız çocuğu, hem Stallone'un hem de korumasının olayı kimseye anlatmamasını istediklerini ve "Eğer konuşursan kafanı kırarız" dediklerini ifade etti.

"KORKTUĞU İÇİN ŞİKAYETÇİ OLMADI"

Ele geçirilen polis kayıtlarını  Daily Mail için inceleyen  Las Vegas  Emniyet Müdürlüğü'nden emekli polis John Samolovitch, kayıtların orijinal olduğunu teyit etti. İngiliz gazetesi, "Kayıtlara göre kız çocuğu, büyük bir utanç yaşadığı ve korktuğu için Stallone ve koruması hakkında şikâyetçi olmamaya karar vermiş" denildi.

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Adriana Lima, Metin Hara’yı yalanladı
EN ÇOK OKUNANLAR
Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı