Fenerbahçe’den Verona’nın hocası Ivan Juric’e teklif

Fenerbahçe için İtalya’dan herkesin kafasında “acaba” dedirtecek bir teknik direktör iddiası geldi… bu sezon Hellas Verona ile Serie A’da harikalar yaratan Ivan Juric. La Gazzetta Dello Sport; Fiorentina, Napoli ve Torino’nun takip ettiği, İngiliz The Guardian, West Ham’ın David Moyes’in yerini almasını düşündüğü Juric için şimdiye kadar tek resmi teklifin Fenerbahçe’den geldiği iddiası gündeme geldi.

23 Mayıs 2020 Cumartesi 09:27 | Son Güncelleme: 23 Mayıs 2020 Cumartesi 09:29
Fenerbahçe’den Verona’nın hocası Ivan Juric’e teklif

Radio Kiss Kiss’te yer alan iddiaya göre Fenerbahçe, Juric ile temas kurdu. Teklifini sundu. Ancak haberde başka bir detay yer almadı. Bu iddia ise akıllara kısa süre önce Başkan Ali Koç’un menajerler Mirsad Türkcan ve Tomislav Erceg’le bir araya gelerek Nenad Bjelica konusunu masaya yatırmasını getirdi.

Radio Kiss Kiss’in bu iddiası ise Calcio Hellas tarafından menajer Marko Naletelic’i soruldu. Naletelic ise, “son birkaç gündür ben de Juric’le ilgili iddiaları duydum. Şu anda  Verona'da olduğunu biliyorum. Ancak artık onun avukatı ya da menajeri değilim. Ama  dostu olmaya devam ediyorum Hangi takıma giderse başarılı olacaktır” dedi.

Kaynak: fotospor

Ivan Juric Kimdir?