Son yılların en çok aranılan modeli Ashley Graham

Kıvrımlı vücudu, özgüveni, güzelliği... Ashley Graham son yılların en popüler modellerinden bir tanesi. Peki Ashley Graham nasıl oldu da bu kadar popüler hale geldi.


11 Ağustos 2017 15:32

Yıllarca ideal kadın bedeni üzerine tartışmalar yapıldı. Dönemin moda ikonları, şarkıcıları, oyuncuları, sosyetik isimleri ideal kadın bedenini belirledi. Zayıf olmanın, güzel bir fiziğe sahip olmakla eş değer tutulduğu günler neyse ki geride kaldı.

Kardashianlar'ın bunda büyük bir etkisi var, haklarını teslim edelim. Öte yandan böylesinin daha kolay olduğunu da kabul edelim.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Velhasıl Ashley Graham ve Iskra Lawrence'ın başı çektiği büyük beden model kavramı ortaya çıktı. Böylesinin daha gerçekçi ve daha sağlıklı olduğu konusu tartışıladursun böyle bir ortamda Ashley Graham gibi isimler en çok aranan modeller haline geldi.

29 yaşındaki Graham, son yıllarda en prestijli markaların kampanyalarında boy gösteriyor, önemli dergilerin kapak kızı oluyor ve hatta büyük moda haftalarında podyumdaki yeteneklerini sergiliyor.

Ashley Graham son olarak Swimsuits For All kampanyası için Jamaika'da kamera karşısına geçti. Seksi pozlarını da sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü model geçtiğimiz günlerde New York Magazine için verdiği pozlarla olay yaratmıştı.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Hatice tanga bikinisiyle böyle atladı!
EN ÇOK OKUNANLAR