Sokakta seks videosu çeken 2 kadın hapis cezasına çarptırıldı

Rusya'da geçtiğimiz haftalarda yaşanan seks skandalı sonrasında sıcak bir gelişme yaşandı. Seks yapan kadınların, Rus lider Putin'e muhalif olan "seks gurusu"nun dileğini yerine getirmek için Volga Nehri kıyısında seviştiği ortaya çıktı


18 Eylül 2017 16:37

Rusya’nın başkenti Moskova, geçtiğimiz haftalarda bir seks skandalıyla gündeme gelmişti. Gece saatlerinde bir kadın ile bir erkeğin şehrin göbeğinde seviştiği görüntüleri ise başka bir kadın çekmişti. Daha sonra bu iki kadının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e muhalif olan iş adamı Alex Lesley’nin arkadaşı olduğu ortaya çıkmıştı.

Sabaha karşı 5’te Volga Nehri’nin kıyısında çekilen seks görüntülerinin ardından soruşturma başlatan Rus polisi, videodaki kadınlardan birinin Anastasia Davydova ve diğerinin ise Anastasia Vashukevich olduğunu belirledi.

Kısa sürede sosyal medyada paylaşılan videonun ardından harekete geçen savcılık, kamu düzenini bozmaktan ceza aldı. İki kadın 1 haftalık hapis cezası aldı. Videoda kimliği belirlenemeyen adamla sevişen Vashukevich’in Sasha lakabıyla bilindiği ve kendini seks gurusu olarak tanıtan Alex Lesley’nin arkadaşı olduğu belirtildi.

Polisin sorgusunda kadınlar “Lesley’nin isteklerini yerine getiriyorduk” dedi. Yakın zamanda, “Donsuz Bir Hayat” isimli bir kitap yazan ve kadınları “baştan çıkarmanın tüyolarını” veren Lesley, gelecek yıl yapılacak seçimlerde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in karşısına çıkacağını duyurmuştu.

Lesley’nin Putin karşısındaki sloganı ise, “Bir askerin yönettiği ülke savaşır, bir bilim insanının yönettiği ülke gelişir, bir seks gurusunun yönettiği ülke çoğalır”. Geçtiğimiz aylarda kadınlar için, “Köle kızlar” ifadesini kullanan Lesley, Putin’e muhalif kimliğiyle öne çıkıyor.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Alişan: Evet mahrem! Yuh bana be…
EN ÇOK OKUNANLAR