Sivrisinek ısırığı sonucu hayatı kararan Leyla Bilginel: Benim için dua edin

Sivrisinek ısırığı sonucu hastanede tedavi gören oyuncu Leyla Bilginel, gözyaşları içinde ''Benim için dua edin'' dedi


13 Haziran 2018 10:38

Amerika'daki sperm bankasına başvurarak anne olan ve daha sonra Tayland'a yerleşen oyuncu Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması sonucu ortaya çıkan Dang Humması (Dengue) nedeniyle yaşam savaşı veriyor.

''BENİM İÇİN DUA EDİN''

Oyuncu ''Benim için dua edin'' notuyla Instagram hesabından paylaştığı videoda ''5 gündür çok hastayım. Dişlerim birbirine vurduğundan çok konuşamıyorum. Sadece buraya gelenler dikkat etsin. Bir sivrisinek yüzünden ölümcül bir hastalık Dang Humması adında bir hastalık.Ölümcül... Bir sivrisinek insanın hayatını alt üst edebiliyor. Dünden beri gelen bütün dualarınız beni buldu. Hepinizi seviyorum'' dedi.

DANG DUMMASI NEDİR?

Dang Humması (Dengue), dang virüsü kaynaklı bir enfeksiyondur. Sivrisinekler dang virüsünü bulaştırır.İnsanların kemikleri kırılır gibi şiddetli ağrı çekmesine neden olduğu için, Dang Humması 'kırık kemik humması' olarak da bilinir.

Leyla Bilginel, 10 yıl önce Amerika'da bir sperm bankasından sperm alarak hamile kaldı. Türkiye'de bunu yapan ilk kişi. Oğlu Kayra ile üç yıl önce Tayland'a yerleşti.

Leyla Bilginel POSTA'ya verdiği röportajda "5 yaşında babam bıçakla kovaladı, kömürlüğe saklandım.15 yaşında da babama beni evlendirme diye yalvardım" demişti.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
MHP'den Şeyma Subaşına Kötü Haber!
EN ÇOK OKUNANLAR