Aldatanlar ve aldatılanlar

Sevgilimin en yakın arkadaşıyla - 1


17 Ağustos 2017 00:34

Merhaba arkadaşlar ben bakire bir hatunum ve uzun soluklu bir ilişkim var. Sevgilimle her şeyi paylaşsak da cinsellik konusunda pek bir şey yaşayamadık. Çünkü erkek arkadaşım cinsel ilişkiye karşı tepkili bir erkekti. Ben de bakire olduğum için artık bir seks deneyimi yaşamak istiyordum. Sevgilimin de yakın bir arkadaşı vardı ve ben o arkadaşını gördüğüm zaman içimde tuhaf şeyler hissediyordum ancak neler hissettiğimi bilemiyordum. Ancak aklımda sevgilimin arkadaşı ile ilgili kötü planlar vardı.. Sevgilimi onunla aldatmayı düşünüyordum.. Ama daha sonra bunu kendime yedirememiştim ve düşüncelerimi susturmayı başarmıştım. Aradan 1-2 ay gibi bir süre geçmişti ve onun bana karşı olan davranışları değişmişti. Akşamları arıyor muhabbet etmeye çalışıyordu, mesaj atıyordu sürekli.

Sevgilimin suçu

Benimle yakın arkadaş olmaya da çalışıyor olabilir diye düşünmüştüm ama mallesef olaylar biraz ileriye gitti benimle buluşmak istediğini söylüyordu ben de kötü niyetli düşünmek istemiyordum bir cafede buluştuk daha sonra bu olay sıklaşmaya başladı. Aramızdaki herhangi bir yakın arkadaşın yapabileceği muhabbetten farklıydı resmen flört ediyordu benimle. Beni öpmeye bile kalkışmıştı ama ben geri çekilmiştim. Bana karşı olan ilgisi benim terslemeye başlamamdan sonra bile sona ermemişti ve o sıralar erkek arkadaşımla aramız pek iyi değildi yani en azından benim açımdan. Benimde susturmayı başardığım düşüncelerim yeniden canlanıyordu. Artık o aradığında mutlu oluyordum kalbimde garip bir sevinç hissediyordum. Sevgilim benimle ilgilenmediği ve benimde başkalarında aradığımdan falan değildi bu sevgilim bana karşı oldukça ilgiliydi sadece üzerime çok düşüyor beni sıkıyor ve düşüncelerimiz uyuşmuyordu ama onu kaybetmeyi göze alamazdım çünkü onu sevmiştim bu yüzden kendime sürekli kızıyordum.

Kafaya koymuştum

Her neyse böyle haftalar geçti sevgilimden ayrılmayı düşündüm ama bunu ona yapamazdım çünkü benim için göze aldığı yaptığı şeyler karşısında sorumlu hissediyordum ve kendimi olabildiğince tuttum. Ama bir noktada duygularım yoğunlaştı ve bir yerde patlak verdi. Sevgilim eğitim için yurt dışına çıkmıştı bir seminerdi yani bir kaç günlüğüne gitmişti. Bu sırada yakın arkadaşıyla konuşmaya görüşmeye devam ediyorduk ve bir gün onların evine gitmeye karar verdik belki de hayatımda ki en yanlış karardı ama onu istiyordum, sevişmek anlamında değil sadece yanımda olsun istiyordum onunla çok iyi anlaşıyorduk aynı fikirleri paylaşıyorduk birlikte iyi vakit geçiriyorduk. Neyse eve girmiştik televizyonu açtı su ister misin diye sordu yürümüştük çünkü baya bende olabilir demiştim...