Sevda Hande'ye verdi veriştirdi

Estetik sargılarıyla kameralara yakalanan Sevda Demirel, yıllar önce canlı yayında tokat attığı Hande Ataizi hakkında, “Oynadığı her dizi yayından kalkıyor. Ama hala kadını ekranda seyrediyoruz” diyerek eleştiride bulundu.


15 Kasım 2018 12:33

ABD’li ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian’a benzemek için bıçak altına yatan Sevda Demirel, burnunu küçültüp yüzündeki dolguları çıkarttırdı. Bir döneme damda vuran ünlü model, yüzündeki bandajlarla dışarıda köpeğini gezdirirken kameralara yansıdı. Yaptırdığı estetik operasyon nedeniyle göz çevresindeki morluklar dikkat çeken Demirel, yıllar önce canlı yayında tokat attığı Hande Ataizi’yle ilgili de eleştiride bulundu.

‘BEN DE KULİS YAPACAĞIM’

ATAİZİ hakkında, “Oynadığı her dizi ya da yaptığı işler yayından kalkıyor. Bu kaçıncı patlayan projesi ama hala kadını ekranda seyrediyoruz” diyen Sevda Demirel, “Bu ülkede nasıl bir lobi, nasıl bir ilişki yumağı var? Ben de yönetmenlerle, yapımcılarla sıkı fıkı olup, kulis mi yapayım bilemiyorum. Sanıyorum bana papaz büyüsü yapmışlar. Yıllardır biri de demiyor ki ‘Gel Sevda, bu işte oyna!’ Ben de artık kulis yapacağım” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Milli Savunma Bakanı Akar, yeni askerlik sistem...
EN ÇOK OKUNANLAR