Serel Yereli'den olay yaratan paylaşım

'Bodrum Masalı' adlı diziyle tanınan ve sonrasında oyunculuk kariyerini ikinci plana iterek şarkıcılığa soyunan Serel Yereli'den yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi


12 Şubat 2019 16:50

Serel Yereli 2 yıl önce Şevval Sam ile Timuçin Esen'in başrolü paylaştığı 'Bodrum Masalı'nda oynayarak tanınmıştı. İtalya'da bir parkta soyunup fotoğraflarını sosyal medyada paylaşınca olay olan Serel Yereli, paylaştığı son pozlarla yine dikkatleri üzerine çekti. Instagram'da 418 bin takipçisi olan Serel Yereli'nin paylaşımları beğeni topluyor. Bodrum Masalı dizisiyle ünlenen Serel Yereli, uzun süredir İngiltere'de müzik çalışmaları yapıyor. Kariyerine Londra'da devam eden Serel Yereli, prodüktör Lyan ile buluşarak 'One Thing' şarkısıyla dünya listelerine giriş yapmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

"Babamın ölümüyle hayallerime ulaşmak için yeni yollar aramam gerekti. Aç kalsam da hayalimdekini yapacağım" diyen Sereli, Londra'daki çalışmalarına devam ediyor.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Serel Yereli yine çok konuşulacak bir söze imza attı. Bir takipçisinin, "Çok güzelsin, neden Türkiye'de oyuncu değilsin?" yorumuna Yereli şu cevabı verdi:

"Çok güzel olduğum için"

Burada katıldığı etkinliklere dair paylaşımlarda bulunan Yereli, sosyal medya hesabından bir takipçisinin kariyer seçimi hakkında yaptığı paylaşıma tepki gösterdi.

İngiltere'de başarı elde edemeyeceği yönündeki mesajların Türk takipçilerinden geldiğini belirten Yereli, bu tarz insanların kendisinden uzak durmasını istedi.

22 yaşındaki oyuncu, "Neden bir yere varamayacağımı söyleyenlerin hepsi Türk acaba? Bu birbirimizi aşağı çekme çabası neden? Çok iyi gidiyorum güzel kardeşim. Allah aşkına negatif enerjini ve aşağılık komplekslerini benden uzak tutsun sen ve sen gibiler. Bıktım" ifadelerini kullandı.

Tatil için İtalya'nın Milano şehrini seçen ünlü oyuncu Serel Yereli, sıcaktan bunalıp üstsüz kalmıştı.

'Ohh hava sıcaktı soyunduk, kimse de dönüp 'sen ne yapıyorsun' demedi' diyen Serel Yereli o anların videosunu Instory'de paylaşmıştı.

Genç oyuncu, tepkilerden bunalmış olacak ki Instagram hesabını kapattığını Twitter hesabından duyurdu. Bu fotoğraftan sonra genç oyuncu daha önce de gündeme gelmiş eleştirilere sert bir dille yanıt vermişti.

30 göbek İzmirliyim, bir yere sahip çıkmak ya da ait olmak ne demek? Sülalem biliyor belli ki bu 1! 2.'si 'Yaşasın özgür Avrupa' demek , 'lanet olsun Türkiye demek değildir', okuma-anlama konusundaki problemleriniz size bazı cümleleri hayal dünyanız ile tamamlamayı öğretmiş. Bir şeyi beğenirken diğerini de beğenebilir insan bunu biliyor muydunuz?

Bence deneyin! Instagram'da ona buna salça olarak, huzursuzluk gerginlik çıkararak kendini ülkesi için işe yaramış hisseden herkes istediği kahramanlığı yapsın, yorumları kapatacak halim yok! Buyrun gösterin seviyenizi...

Ama bütün köklerim bu memlekete aitken, gerçek bir Atatürk çocuğu olarak yetiştirilmiş ve izinden gitmek için elimden geleni yaparken, Avrupa'da müzik yapmaya çalışan,Türkiye'de ekmeğini yiyen biriyken, kim kimi kimin memleketinden kovuyor?

Had, kitaplarda da yazmıyor! Nereden öğreneceksiniz acaba? Namuslu görünmek kimlere kalmış!"

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Beşiktaş'ta yine Orhan Ak krizi!
EN ÇOK OKUNANLAR