Seks yapmadan duramıyor

ABD’li Monique Price, seks bağımlılığı nedeniyle 100’den farklı erkekle birlikte olduğunu, bu yüzden çocuklarını evde yalnız bırakıp, partner aramaya gittiğini itiraf etti.


17 Kasım 2017 11:57

HASTALIK KAPTI

GENÇ kadının başı seks bağımlılığı yüzünden dertten kurtulmuyor! ABD’li Monique Price, hayatı boyunca 100’den farklı partnerle binden çok kez cinsel birliktelik yaşadı. 4 çocuk annesi Price, 14 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşadı. O günden sonra seks bağımlısı olan genç kadın, bu yüzden başını belaya soktu. Sadece seks düşünen kadın, korunmadan seks yaptığı için defalarca cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalandı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

SEKS bağımlılığına dikkat çekmek için bir kampanya başlatan kadın, durumunu madde bağımlılığına benzetiyor. Genç kadın, birçok kez ölümden döndü. 25 yaşındaki Price; “Seks için her şeyi yapıyorsunuz; canınızın acıması önemli değil. Kontrol edilemez bir arzu bütün zihninizi sarıyor. Öyle ki; çocuklarımı uyutup seks yapmak için evden çıkıyor. Sonra da günlerce gelmiyordum.” Nişanlısı Brandon’la tanıştıktan sonra hayatını düzene sokmaya çalışan Price, gençleri uyardı.

 

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Cesur Kanadalı
EN ÇOK OKUNANLAR