Seks hayatınızı canlandıran masaj teknikleri

Partnerinizle iyi vakit geçirmek, aranızdaki cinsel yaşama büyülü bir dokunuş yapmak için doğru masaj tekniklerini kullanabilirsiniz.


29 Kasım 2017 16:11

Partnerinizle iyi vakit geçirmek, aranızdaki cinsel yaşama büyülü bir dokunuş yapmak için doğru masaj tekniklerini kullanabilirsiniz. Partnerinizin sevgi dolu dokunuşları üzerinizdeki tüm olumsuz elektriği alıp rahatla manıza neden olacak, ruh haliniz değişecektir.

Yapmanız gerekenler çok basit. Parmaklarınızın sihirli gücüne inanın, sevdiğiniz aromatik bir yağ alın, sessiz bir ortam sağlayın ve fısıldarcasına konuşun.

Seksi masaj tekniklerini biliyor musunuz?

Şakak masajı
Partnerinizin şakaklarında ve kaşlarının arasındaki bölgede daireler çizin. Burnunun iki yanından göz çukurlarının yanaklarıyla birleştiği bölgeye kayın, oradan tekrar şakaklara ulaşın. Şakak masajı aynı zamanda etkili bir ağrı kesicidir.

Boyun masajı
Partnerinizin başının boynuyla ve boynunun omuzlarıyla birleştiği bölgeye uygulayacağınız masaj teknikleri biraz daha farklı olmalı. Ellerinizle daireler çizerken arada bir işaret parmağınız ile baş parmağınız arasına alacağınız bölgeyi iki-üç saniye sıkın, sonra bırakın. Kaslarının gevşediğini, rahatladığını göreceksiniz.
 

Göğüs bölgesi masajı
Ellerinizi göğüs bölgesine koyun. Ellerinizin birbirinden beş santimetre kadar uzak olmasına dikkat edin. Masaj tekniklerini doğru uygulamanız açısından bu önemlidir. Yukarı ve aşağı hareketlerle, arada daireler çizerek masaj yapın.

Ayak ve bacak masajı
Ayak parmaklarının bitiminden topuklarına kadar baş parmağınızla basınç uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Basınç uygulamanız önemli masaj teknikleri arasındadır, böylece partnerinizin gıdıklanmasına sebep olmazsınız. Ayak bileklerine yine hafifçe basınç uyguladıktan sonra yukarı doğru dairesel hareketlerle masajı sürdürün. Bacakların ön ve arka bölgelerine masaj yapın.

Kaynak: Posta


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Chloe Grace Moretz'in güzellik sırrı
EN ÇOK OKUNANLAR