Saskın ördek


11 Temmuz 2006 13:42

AŞK kadını olarak tanıdığımız Hilal Cebeci sonunda aşkı buldu diyorduk ki, yanılmışız. Türkiye’nin en popüler çıplak şarkıcısının büyük aşkı sadece bir gün sürdü. Şahin isimli Özcan Deniz benzeri gençle büyük aşk yaşadığını belirten Hilal’imiz şarkıcımız, yakışıklı gençle önceki gün sürpriz şekilde nişanlanmıştı. Hatta Hilal’den sonra eski sevgilisi ‘badi Doğuş’umuz da hemen yüzük takmıştı.

Sürpriz yaptı nişanlandı
Hilal’imiz Cebeci’miz eski sevgilisinin kendisi ile aynı gün nişanlanmasına bozulmuş ve “Kıskanıyor işte... Beni kıskanıyor” diye yaygara koparmış, Doğuş’u reklam yapmakla suçlamıştı. Şahin sevgisinin hiçte reklam aşkı olmadığı(!) gün gibi ortada olan Hilal’imiz Cebeci’miz büyük aşk yaşadığı Şahin’inden ise dün sürpriz şekilde ayrıldı.

Sürpriz yaptı ayrıldı
Seksi şarkıcı gibi biz de yıkıldık, biz de üzüldük. Bakalım bu gece servis olarak nasıl uyuyacağız. Gelin Hilal’imiz Cebeci’mize kulak verelim büyük aşkın neden bittiğini onun kelimelerinden okuyalım: “Herkse reklam yaptığımı düşündü. Bu yüzden üzerimde baskılar oluştu. Nişanlandıktan sonra yanlış bir iş yaptığımı anladım. Şahin’e karşı hislerimde yanıldım galiba...” Görüldüğü gibi seksimiz şarkıcımız Hilal’ın sevgilisi Şahin’e olan büyük aşkının bitişini anlatan sözler.


En Son Haberler


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Peru'nun başkenti Lima'nın merkezi cayır cayır...
EN ÇOK OKUNANLAR