Sarışın tuzak!

İngiliz özel dedektif Rebecca Jane, aldatıldığını düşünen müşterileri için gerçeği öğrenmek adına, zaman zaman kendisini yem olarak kullanıyor.


12 Eylül 2017 09:04

İNGİLTERE’nin Manchester kentinde yaşayan Rebecca Jane, özel dedektiflik mesleğine kendi hikayesinden yola çıkarak başlamış. Kendisini aldattığını düşündüğü sevgilisi için bir dedektif tutan güzel, sevgilisinin kendisini tam 6 kadınla aldattığını öğrenince şok geçirmiş. Tuttuğu erkek dedektifin soğuk tavrı onu kötü hissettirince kendi şirketini kurmaya karar vermiş. 2009’da ‘Kadın Dedektif Ajansı’nı kuran 42 yaşındaki Jane, üç ülkede hizmet veriyor.

KENDİSİNE başvuran müşterilerinin aldatılıp, aldatılmadığını öğrenmek için modern casusluk teknolojisinden yararlanıyor. Yine de klasik yöntemlerin her zaman daha çok işe yaradığını söyleyen Jane, kendisini veya 42 dedektifinden birini yem olarak kullanıyor. 2 çocuk annesi Jane’e göre ‘Kadınlar, erkeklere göre daha sadakatsiz ve paranoyak’. Ücreti pahalı olan güzel dedektifi kiralamak için kredi çeken müşterisi bile var.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR