Sarı Şeker Kristen Bell

Hayranları tarafından ‘Sarı şeker’ olarak adlandırılan güzel oyuncu Kristen Bell, ‘Veronica Mars’ dizisinde canlandırdığı Veronica karakteri ile kendini kanıtladı…


18 Ocak 2019 12:31

KRİSTEN Anne Bell 18 Temmuz 1980’de Huntington’da dünyaya geldi. Bell’in babası haber programı yönetmeni, annesi ise hemşiredir. Liseye başladığı dönemde drama ve müziğe yoğunlaşan Kristen, 1997’de ‘The Wizard Of Oz’ adlı okul yapımında ‘Dorothy Gale’ ilk kez sahneye çıktı. Okuduğu lisenin ‘En iyi görünüşlü kız’ ünvanını elde eden Bell, üniversite mezuniyetine kısa bir süre kala Broadway müzikalinde rol almak için okulu bıraktı.

OYUNCULUK yapmayı kafasına koyan seksi oyuncu, birçok dizi ve filmde yer almasına rağmen bir türlü istediği çıkışı yakalayamaz, ta ki Veronica Mars dizine kadar. Bu dizide başrolü kapan Amerikalı oyuncu, dizi eleştirmenleri tarafından oldukça beğenildi ve nihayet kendini kanıtlamış oldu. Artık yapımcıların gözdesi haline gelen Bell, bir derginin yaptığı oylamada ‘En Çok Çıplak Görmek İstenilen’ 11 kişiden biri seçildi.

 

Kaynak: BÜŞRA ÖZERTAN - GAZETESOK.COM

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Beşiktaş'ta yine Orhan Ak krizi!
EN ÇOK OKUNANLAR