Sarhoş kadın yolcu ortalığı birbirine kattı

Uçakta yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi. Nicola Artley isimli kadın Ryanair Havayolları ile İngiltere'den İspanya'ya giderken bir erkek yolcuyu yumrukladığı için uçaktan indirildi. Ancak Havalimanında da kadın yolcu rahat durmadı. Bir başka kadınla yerde kavga etti. Olaylarla ilgili konuşan Nicola Artley aslında kendisini kurban olduğunu söyledi.


06 Eylül 2017 13:33

İngiltere'nin Newcastle kentinden İspanya'nın Alicante kentne Ryanair havayolları ile uçan Nicola Artley, uçakta çıkan kavgada bir erkek yolcuyu yumrukladı. Uçakta rahatsızlık çıkaran kadını İspanya'da uçaktan indiği zaman polis karşıladı.

Ancak çekilen görüntüler de ne bir polis var ne de başka biri. Kadın yolcu havalimanında bir başka kadınla yerde yuvarlanıncaya dek kavga ediyor. Yaşanalarla ilgili konuşan Artley davranışlarından dolayı herkesten özür diliyor ve durumuna içtiği votkaların neden olduğunu söylüyor.

Ancak videodaki görüntünün olayın sadece bir ksımı olduğunu ve olayda esas mağdurun kendisi olduğunu da belirtiyor. Görüntülerde saç saça baş başa kavga eden diğer kadının kim olduğunu bilense yok.

Havalimanındaki görüntülerden önce ise uçakta 42 yaşındaki Nicola Artley'in başka bir yolcuyla yaşadığı kavga görüntüleri ortalığı karıştırmıştı.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR