Şampiyonluk hediyesi: Jeremain Lens

Beşiktaş, Jeremain Lens'i transfer ederek, Fenerbahçe'ye transfer darbesi vurmak istiyor.


13 Mart 2017 12:11

Fenerbahçe İlk olarak Diego ile Beşiktaş'a çalım attı... ardından Robin van Persie geldi... devre arasında ise Eto'o iki ismin üzerine tüy dikti...

Beşiktaş da boş durmadı... devre arasında Fenerbahçe'ye Mehmet Ekici ile cevap verilmek istendi. Fakat Ekici'nin Fenerbahçe ısrarı siyah-beyazlıların hevesini kursağında bıraktı. Fakat Mehmet Ekici, Fenerbahçe'ye de "şimdilik" yar olmadı.

Beşiktaş ezeli rakibine asıl darbeyi ise Jeremain Lens ile vurmak istiyor... Başkan Fikret Orman, Hollandalı oyuncunun gelecek sezon siyah-beyazlı formayı giymesi için bizzat çalışırken, Ali Naibi ve Umut Güner'e de talimat verdi: Lens'i alalım, Şenol hocaya şampiyonluk hediyesi olsun!

Nani iddiaları 10 Ocak'ta gündeme gelmişti

Nani'nin Beşiktaş'a önerilmesi yeni bir olay olarak gündeme geldi... fakat Radio Rennasança 10 Ocak tarihinde bu haberi gündeme getirmişti. Radyo haberinde küme düşme hattında dolaşan Valencia'nın Nani başta olmak üzere, Aderlan, Siqueira, Garay, Perez, Abdennour ve Rodrigo'yu göndereceğini iddia etmişti. Nani için Sporting'ten de ilk teklif geldiğini, Çin'e gitmeyi reddeden Portekizli yıldızın yolunun yeniden Türkiye'ye düşebileceği iddia edilmişti.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Meral Akşener seçim startını verdi
EN ÇOK OKUNANLAR