Ronaldo'dan tecavüz itirafı! Sozla ters İlişkiye girdik, kan geldi!

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Alman Der Spiegel, söz konusu iddialarla ilgili gündeme bomba gibi düşen belgeler yayımladı


10 Ekim 2018 12:26

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'taki bir otelde Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Der Spiegel'e verdiği röportajda Ronaldo'nun kendisine 2009 yılında tecavüz ettiğini söyleyen Mayorga, Portekizlinin kendisini ters ilişkiye zorladığını belirtmişti.

Mayorga, söz konusu olayla ilgili olarak "Bana canımın acıyıp acımadığını sordu. Sonrasında dizlerinin üstüne çöktü ve '%99 oranında iyi bir insanım ancak kalan %1 hariç.' dedi." sözlerini kullanmıştı. Der Spiegel dergisi de Ronaldo'nun Mayorga'ya verdiği 325 bin euroluk sus payının belgelerini yayımlamıştı.

Ronaldo cephesi ise tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayarak Mayorga'nın kendileri üzerinden prim yapmaya çalıştığını savunmuştu.

Ronaldo'nun avukatları tarafından hazırlanan sorulara yıldız futbolcunun verdiği yanıt ise şu şekilde: "Kendisi yatağa uzanmış durumdaydı. Ters ilişkiye girdik ve pozisyon değiştirmedik. Olay, 5 ila 7 dakika sürdü. İstemediğini söyledi ama kendisini hazırlamıştı."

"İlişkimiz çok kaba ve hızlı oldu. Galiba vücudunda kan izleri de vardı. İlişki boyunca bana sürekli 'Hayır, yapma. Ben diğer kızlar gibi değilim.' dedi. Daha sonra ondan özür diledim."

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Fatih Kanunnamesi'ne göre, hangisi padişaha söz...
EN ÇOK OKUNANLAR