Ringlerden kırmızı halıya

Oyuncu, dövüş sanatları uzmanı ve atlet olan Ronda Rousey, güzelliği ve düzgün fiziğiyle sinema sektörünün aranan yüzleri arasına girdi…


22 Haziran 2018 16:47

ZORLUKLARA RAĞMEN

CALİFORNİA’nın Riverside eyaletinde 1987 doğan Ronda Ruosey’in babası bir trafik kazası sonucunda yaralandı ve felçli kalacağını öğrendiğinde intihar etti. Yaşanılanlardan etkilenen Rousey, annesinin de teşvikiyle judoya başladı. 15 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri Olimpiyat takımına seçilen Ronda Rousey, 17 yaşındayken Atina’daki 2004 Olimpiyat Oyunlarında yarışmaya hak kazanarak ve en genç judoka oldu. Artık tüm hayatını ringlere adayan güzel sporcu, dövüş camiasında adını duyurmaya başladı.

GÖZ KAMAŞTIRIYOR

KARİYERİNDE başarı merdivenlerinin hızla tırmanan güzel sporcu, bugüne kadar iki Junior World madalya kazanan ilk ABD’li sporcu oldu. 2008 yılında judoyu bırakan dövüş kulübüne katıldı ve burada da başarılarına yenilerinin ekledi. Sporcu kimliğinin yanı sıra güzelliğiyle göz kamaştıran Rousey, çeşitli filmlerde oyunculuk yaparak ününe ün kattı. Sporculuğundan gelen fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ronda Rousey, yapımcılar ve cast ajanslarının da artık kıskacı altında.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Kaynak: HAZIRLAYAN: BÜŞRA ÖZERTANHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Ağır yaralanan polis müdürü hayatını kaybetti
EN ÇOK OKUNANLAR