Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (15 Kasım 2018)

Haydar Dümen 15 Kasım 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...


15 Kasım 2018 11:36

BÖYLE SORU YOK!

O güne saklıyoruz

26 yaşındayım. Yakında evleneceğim. Ben ilişkiye girdim ama nişanlım bakire. Biz ilk gecemiz özel olsun istiyoruz. O gece için değişik fanteziler düşünüyoruz. Ne yapmalıyız?

CEVAP

Değerli okurum, ilk gece üst üste ilişkiye girenler, aç kurtlar gibi saldırıp 7-8’i bulanlar var. Önüne baklava tepsisi konulmuş, hepsini bitirecek. Onun öbür günü, haftası var. Genelde ilk birleşmeden sonra orada yara açılıyor. Kadını kendi haline bırakmak ayrıca duygu ve dokularını rahatlatmak gerekir. Genelde de ilk geceden sonra, bir gece ara verip sonra devam etmek daha doğru. Tabii bu eşlere kalmış. Kimi zaman konuşarak, sevgi sıcaklığında geçirip ilk birleşmeyi ertelemek yararlı oluyor. Siz kendinize böyle bir yol seçin

GÜNÜN SORULARI

6 yıldır tık yok

1971 doğumlu, 25 yıllık müzisyenim. 6 yıl önceye kadar kobram avımı beklerdi. 6 yıldır tık yok. Uyanacak gibi oluyor, tekrar uykuya dalıyor. Acaba tıkanma mı var?

Okurum, damarlarda tıkanma olduğu anlaşılıyor. Enstrümanını oturarak çalıyorsan bitince yürüyüş yap. Zaten kiloların röntgende gölge gibi belirdi. Sizin mekanda muhabbet bitmiyor. 2 saat fazla oturunca kilolar kanda şeker oluyor. Bir dopler testi yaptırıver. Bana durumu bildir ki çaresini arayalım. Dopler sonucuna göre operasyon gerekiyorsa uzmanına başvuralım.

Evlilikten çekiniyorum
 

Bir kızı çok seviyorum, evlenmek istiyorum ama “Çok seviyorsun evlendin ya ten uyuşmazlığı olursa ve zevk alamazsan başını yakarsın. Her gün aynı yemeği yer misin?” diyorlar. Çekiniyorum. Ne yapayım?

Ten uyuşmazlığı ha! Vallahi aklıma neler getirdin. Nasıl bir şey yani dokunduğun yer donuyor mu? O da nesi? Göğsüne dokunuyorsun yanıyor, dilin ağzında o da kebap olmuş sanki. Okurum, bu işler böyle gitmez. Ten uyuşmazlığı varsa uyuşturun be çocuğum. Sıcak bir yandan, sözler bir yandan gevşetir. Öpücükler kanı kaynatır. Biraz bilgi varsa o sistemi fırından çıkmışa çevirir.


Birkaç damla kan geldi

18 yaşındayım. Erkek arkadaşımla sevişirken penisinin ucu vajinama girdi. Acı hissettim ve geri çekildim. 2-3 dakika sonra açık renkli 3-4 damla kan geldi. Doktora gittim, “Çok az yıpranma olmuş, bir daha olmasın” dedi. Sizce kızlık zarım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili okurum, zarın incindiğini düşünüyorum. Yeniden kanama ihtimali yüksek. Şimdiden kaygılanıp dengelerini yitirme. İşine bak. Bir eş bulacaksın ve evleneceksin. 3 yıl mı olur yoksa 5 yıl mı olur bilinmez. O zaman düşünülür.

Çocuğumuz olmuyor
 

3 yıl öncesine kadar seks hayatım iyiydi. Günde 3 kez ilişkiye giriyordum. 38 yaşındayım. Artık 2-3 günde bir kere ilişkiye giriyorum, sertleşme sorunu yaşıyorum. Korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor. Hepatit B taşıyıcısıyım. Sorunlarım bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kan şekerini ölçtür. Kilolu isen kilonu ver. Tansiyonuna baktır. Çocuk istiyorsan spermlerini saydır. Yani bir check-up’tan geç. Şimdi şu anda trenin hangi istasyonda olduğunu bilmemiz gerekir ki yönümüzü ve hızımızı ona göre ayarlayalım. Şimdiki birleşme sayın normaldir. Eskiden biraz hızla gitmişsin. Günün birinde orta denge kurulacaktır.

Kan geldi
 

25 yaşındayım. Erkek arkadaşımla 1 ay önce birlikte olmaya çalıştık ama çok acı duyduğum için birleşme olmadı. Benden kan geldi. Acaba bu neden kaynaklanıyor?

CEVAP

Sevgili okurum, gelen kan kızlık zarından kaynaklanıyor.


Bozulmuş olabilir mi?
 

26 yaşında kızım ve 2 ay sonra evleneceğim. 3 yıl önce mastürbasyon yaparken kan gelmişti. Ama o günler adetimin son günleriydi. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur? Bir de mantar olduğum için doktora gittim. Beni muayene ettiler. Acaba kızlık zarıma zarar verdiler mi?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarın yerinde duruyor. Bir olasılıkla esnek.

Neden büyümüyor?

Cinsel organım 9 santim. 27 yaşındayım ve penisim büyümüyor. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, cinsel organın ameliyatla 1-2 santim büyüyebilir.


Çok utangacım

18 yaşındayım. Hayatımda biri olmadığı için bunalımdayım. Biri olsun istiyorum ama utangacım, açılamıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, kendinle, ruhunla oynama. Sevdim seni delikanlı. Sağlığını ve gücünü koruman dileklerimle. Acele etme, biraz daha bekle. Her şey yoluna girecek. Seveceksin de sevileceksin de. Ama mesleğinde usta biri olmanı istiyorum.

Kız arkadaşım kızıyor
 

Benimki fermuara sıkıştığından beri ötmüyor. Kız arkadaşım bu duruma çok bozuluyor. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, fermuar ağrısı geçer. Ufak yaralanma olmuşsa izi de silinir. Geçici bir süre kız arkadaşın sabırlı oluversin. Kuş uçmuyor ve tren kaçmıyor. Aynı titizliği biraz da ailenize, derslerine gösterseniz ne güzel olurdu.

Boşalamadım
 

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla sabaha kadar sevişmemize rağmen boşalamadım. Mastürbasyonda boşaldım. Sorunum nedir?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyona alışmışsın. Kendini sıkma, zorlama. Evlilik koşulları gibi uzun süreli birliktelik oluştuğunda cinsel birleşmede orgazma alışırsın.

Birden soğuyorum
 

24 yaşında kızım. İlk ilişkimi 10 ay önce nişanlımla yaşadım. İlişkiye devam ediyoruz. Zevk alıyorum ama orgazm olamıyorum. Sonra birden bire ilişkiden soğuyorum. Acaba benim sorunum nedir?

CEVAP

Sevgili okurum, kendi kendini tatmin ederken orgazm yaşıyorsan (ki yaşıyorsundur) onun vajinaya transferi vajinal orgazmdır. Zamanla alışacaksın.

Çok küçük
 

26 yaşındayım. Cinsel organımın küçük olduğunu düşünüyorum. Ereksiyon hali de, çapı da küçük. Doktora gideyim mi?

CEVAP

Değerli okurum, boyunu ve ölçülerini verirsen hemen yanıtını alacaksın.

Sertleşmiyor
 

53 yaşındayım. İlişki sırasında penisim sertliğini kaybediyor. Başka bir rahatsızlığım yok ama neden böyle oluyor?

CEVAP

Değerli okurum, damar sisteminde, senin sisteminde ya da psikolojik nedenlere bağlı olarak sorunlar yaşanıyor. Hangisi olduğuna karar verecek, tedavisini ona göre yapacağız. Bu saydıklarımın tedavisi var. Daha yaşın genç. Bu nedenle de uzmana yani bizlere başvurman gerekiyor.

Kasıklarım ağrıyor
 

18 yaşındayım ve günde 3 kez mastürbasyon yapıyorum. Birkaç gün için bırakmaya karar veriyorum ama 2-3 gün içinde kasıklarım ağrıyor. Boşalınca rahatlıyorum. Bu önemli bir sorun mu?

CEVAP

Değerli okurum, o ağrılar meni birikim ağrıları. Organı çok çalıştırmaya alışınca salgılar da ona göre tempoya giriyor. Ve bu tür ağrılar yapıyor. Haftada 3-4’e kendini alıştır. Bu tempo hem uzun vadede sağlığını korur. Hem de evlendiğinde dengeler sağlanır.

GÜNÜN SÖZÜ
 

Yaşam, gözyaşları ile mutluluk arasındaki çizgide aklı ve şansı kullanma sanatıdır. H.D.

Kaynak: PostaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Erotik yayınla dolandırıldı
EN ÇOK OKUNANLAR