Pizza beklerken cinsel ilişkiye ceza

İngiltere’de pizza beklerken cinsel ilişkiye giren çifte verilen ilginç cezaya göre, 23 hafta boyunca gece birlikte olamayacaklar.


18 Ekim 2017 12:51

Türkiye'de de şubeleri bulunan bir fast-food zincirinin İngiltere şubelerinden birinde pizza beklerken seks yapan çifte ilginç bir ceza geldi. Genç sevgililer, 23 hafta boyunca geceyi birlikte geçiremeyecek. Hakim, çifte hapse girmekten kıl payı kurtulduklarını söyledi.

Scarborough kentinde yaşayan Danielle Hirst ve Craig Smith adlı sevgililer, sarhoş oldukları 28 Şubat'ta meşhur pizzacının bir şubesinde cinsel ilişkiye girerken güvenlik kameralarına takıldı.

Dün hâkim karşısına çıkan sevgililer cezaevine girmekten son anda kurtuldu. Mahkeme çifte 12 ay toplumsal hizmetin yanı sıra 23 hafta boyunca akşam 07.00 ile Sabah 07.00 saatleri arasında kendi evlerinde kalma cezası verdi.

Görüntüler bir restoran çalışanınca sosyal medyada yayınlanmış ve Hirst ile Smith gözaltına alınmıştı. 29 yaşındaki Hirst polis sorgusunda olaydan dolayı özür dilemiş ve cezayı hak ettiklerini söylemişti. 31 yaşındaki Smith ise ifade vermeyi reddetmişti.

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Bulgar Lidya Milenova'ya imam nikahı
EN ÇOK OKUNANLAR