Pencerede seks yaparken 9’uncu kattan düştüler

Rusya'nın St. Petersburg kentinde bir çift seks yaparken dokuzuncu kattan düştü. İddiaya göre; talihsiz kadın olay yerinde hayatını kaybederken, sevgilisi ise mucize eseri kurtuldu. Çiftin pencere pervazında cinsel ilişkiye girerken düştüğü düşünülüyor.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 15:32 | Son Güncelleme: 18 Temmuz 2019 Perşembe 15:41
Pencerede seks yaparken 9’uncu kattan düştüler

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; dehşete düşüren olay, 5 Temmuz gecesi yaşandı. Komşular, o gece St. Petersburg’daki yüksek katlı binanın dokuzuncu katında çılgın bir parti verildiğini öne sürdü.

30 yaşında olduğu öğrenilen kadın apartmanın zemininde bulundu. Yerel medyaya yansıyan haberlerde, talihsiz kadının kafa üstü asfalta çakıldığı ve olay yerinde feci şekilde can verdiği yazıldı. 29 yaşındaki erkeğin ise kadının üstüne düşerek kurtulduğu öne sürüldü.

Görgü tanıkları, çiftin düştüğü dokuzuncu kattan aşağı önce bir televizyonun atıldığını anlattı. İnanılması güç iddiaya göre; yarı çıplak haldeki adam, yerden kalkarak partiye döndü.

İlk haberlerde kadının apartmandan atılan televizyonun üstüne düşmesi sonucu öldüğü yazılırken, olay yerinden çekilen görüntüler, kadının belden aşağısının çıplak olduğunu ortaya koydu.

St. Petersburg polisi, görgü tanıklarıyla görüştükten sonra, çiftin çılgın parti sırasında pencere pervazında seks yaparken düştüğü sonucuna vardı.

Çift düşerken dairede iki erkeğin daha bulunduğu belirtildi. Fakat bu kişilerin olayla ilgilerinin olmadığını düşünülüyor.

Rus polisi cinayet soruşturması başlattı.