Pelin Güven destek bekliyor!

21 yaşındaki Bikini-Fitness sporcusu Pelin Güven, bu spor dalını geliştirmek için destek bekliyor. İki kez Türkiye 3’üncüsü olan güzel sporcunun hedefi Türkiye Şampiyonu olmak!


18 Haziran 2018 13:23

2 YILDA İKİ 3’ÜNCÜLÜK!

PAMUKKALE Üniversitesi Spor Bilimleri 4. sınıf öğrencisi ve Türkiye üçüncüsü olan Bikini Fitness sporcusu Pelin Güven, önümüzdeki yarışmada Türkiye Şampiyonu olmak için zorlu bir süreçten geçiyor. 2017 ve 2018 yıllarında 2 yıllık sporcu olmasına karşın art arda iki kez 1.60 sıklet (boy) genç bayanlarda Türkiye üçüncülüğü kürsüsüne çıkan başarılı sporcu, kendisine destek verilmesi durumunda her yıl Türkiye şampiyonu olacağına inanıyor.

SPONSOR İSTİYOR!

TÜRKİYE’de yılda iki kez bu yarışmanın yapıldığını ifade eden Güven, yıllık yarışma maliyeti olan 20 bin TL’nin karşılanmasını istiyor. Güven, bikini fitnees vücut geliştirme spor dalında beslenmenin birinci sırada yer aldığını belirterek, “Denizli’nin bu dalda tek sporcusuyum. Birincilik kürsüsüne çıkmak için sponsora da ihtiyacım var. Yarışma haricinde bir sponsorluk beklentim yok. Kazanabildiğim parayla bu yarışmalara katılmaya çalışıyorum” diyor. (DHA)

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp detayı
EN ÇOK OKUNANLAR