Özge Ulusoy, Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor

Geçen yıl bir söyleşide ‘Fakir bir adamla birlikte olmam’ imasında bulunan Özge Ulusoy, sözünün arkasında durdu. Özge Ulusoy, iddiaya göre şimdi de iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor...


18 Aralık 2018 12:00

Magazin kulisleri bu dedikoduyla çalkalanıyor. Geçen gün Barcelona'daki paylaşımlarıyla kalbinin boş olmadığını ima eden Özge Ulusoy'un yeni aşkı, iddiaya göre yine iş dünyasından bir isim.

3 AYLIK İLİŞKİSİ EKİMDE BİTMİŞTİ

4 yıldır aşk yaşadığı Hacı Sabancı ile geçen yıl ayrılan model, ailesi İsveç Kraliyeti'nden olan İspanyol bankacı Joaquim Lundholm ile de 3 aylık ilişkisini ekimde bitirmişti.

Geçen yıl bir söyleşide "Fakirle birisiyle olmam" imasında bulunan 36 yaşındaki model, son ilişkisiyle sözünün eri olduğunu kanıtladı.

Özge Ulusoy, iddiaya göre gönlünü Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Çolakoğlu Ailesi'nin veliahtlarından Faruk Çolakoğlu'na kaptırdı. Dedikodulara göre Faruk Çolakoğlu ile Özge Ulusoy, geçen hafta sonu Barcelona'da birlikteydi.

GİZLİ TUTUYORLAR

Özge Ulusoy'un iki hafta önce gittiği Paris'te de Faruk Çolakoğlu ile birlikte olduğu öne sürüldü.

Dedikodulara göre; son 1 aydır sosyetik iş insanıyla gizlice görüşen Özge Ulusoy, Paris'teki bir şirkette çalışan Faruk Çolakoğlu için bu süre zarfında birkaç defa Fransa'ya gitti. İkili, aşklarının gizli tutulması için de son derece dikkatli davranıyor. (Takvim)

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Hande Ataizi'den bikinili paylaşım
EN ÇOK OKUNANLAR