Otele grup seks baskını! 18 erkek ve 14 kadın gözaltında

Tayland'ın Pattaya şehrinde polis ekipleri, fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine bir otele baskın düzenledi. Baskında grup seks partisi yaptığı öğrenilen 18 erkek ve 14 hayat kadını gözaltına alındı.


23 Nisan 2018 10:48

Olay, Tayland’ın Pattaya şehrinde meydana geldi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri gece saatlerinde bir otele baskın düzenledi. Baskında grup seks partisi yaptığı ifade edilen 18 erkek ve 14 hayat kadını gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar içinde İngiliz, Rus, Avustralyalı ve Amerikalıların da olduğu açıklandı.

Baskın yapılan otelin yöneticisinin de operasyonda gözaltına alındığı belirtildi.

Genç kızlarla böyle basıldılar!

Tayland'da polis, orta yaşlı iş adamlarının para karşılığı genç kızlarla yaptığı cinsel ilişki partisine baskın yaptı. Suçüstü yakalamak için gece yarısını bekleyen polis, baskın anını anbean kaydetti.

Tayland polisi, büyük çoğunluğu orta yaşlı İngiliz adamlarından oluşan cinsel ilişki partisine baskın yaptı. Partide para karşılığı genç kızlar ile ilişkiye giren çok sayıda iş adamı gözaltına alındı. O anlara ilişkin kamera görüntüleri yayınlandı.

YAŞLI ADAMLAR, PARA KARŞILIĞI GENÇ KIZLARLA PARTİ YAPTI

Yaşlı adamların para karşılığı genç kızlar ile yasa dışı yollarla cinsel ilişki partisi yaptıkları ihbarı alan polis, otele baskın yaptı.

Polisi karşılarında gören adamlar panik içinde yatak örtüleri ile kendilerini örtmeye çalıştılar.İLİŞKİ SIRASINDA PARTNERLERİNİ DEĞİŞTİRİYORLARMIŞ

Baskını yöneten polis amiri Naris Niwapantawong, erkeklerin ilişki sırasında partnerlerini birbirleri ile değiştirdiklerini söyledi.

POLİS GECE YARISI SUÇÜSTÜ YAPMAYI BEKLEMİŞ

Polis, şefi, ihbarı aldıktan sonra suç üstü yakalamak için bir süre beklediklerini ve gece yarısına doğru baskın yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Polis, ayrıca etrafta bulunan condom ve cinsel uyarıcı olarak kullanılan ilaçları da kanıt olarak topladı.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Müjde Ar: Aç karnımızı doyurmaya geldik
EN ÇOK OKUNANLAR