Ola Jordan'dan 2018 takvimine çıplak poz

1982 doğumlu güzel dansçı Ola Jordan ünlü bir fotoğrafçının oluşturduğu 2018 takvimi için kumsalda çıplak poz verdi ve suyun altında da mayoları ile poz verdi


14 Kasım 2017 08:46

1982 doğumlu  güzel dansçı Ola Jordan ünlü bir fotoğrafçının oluşturduğu 2018 takvimi için kumsalda çıplak poz verdi ve suyun altında da mayoları ile poz verdi

2003 yılında bu yana kendisi gibi dansçı James Jordan ile evli olan Ola Jordan, sadece verdiği pozlar ve dans figürleri ile değil kocası ile çıktığı tatillerde de olay olmayı başarıyor.

Londra'da tatil yaparken sokağa tanga ile çıkması ve gece hayatını doyasıya yaşaması, Dubai tatilinde kocası ile sahilde sıcak pozlar vermesi ve özel yaşamındaki yaramazlıkları ile hem magazin hem de sosyal medya dünyasının popüler isimlerinden biri olmayı başarıyor.

Son olarak İngiltere’de kocası James ile Uncensored Tour adında bir dans turnesi düzenleyen Ola Jordan, daha öncelerde 2015 takviminde de pozlar vermişti.

Bu tarz çekimleri çok sevdiğini belirten ünlü dansçı 2018 takvimi için yer aldığı mekandan da hiç çekinmediği oysa çevrede çok fazla böcek ve pis şeylerin bulunduğunu belirtti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Yeliz Yeşilmen'in kına gecesini aratmayan doğum...
EN ÇOK OKUNANLAR
Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı