Nerede sevişmek isterdiniz?

İki gönül bir olunca samanlık bile saraya dönebiliyorsa saraylar neye döner siz hayal edin artık...


02 Ağustos 2019 10:22

Böyle bir soruyu duyanların büyük bir çoğunluğunun şöyle dediğini duyar gibiyim "Tabi ki yatak odasında". Evet en çok yatak odasında, hatta daha detaycı olmak gerekirse yatakta sevişilir. Bunu biliyorum. Ama biraz hayal gücü istiyorum burada. Kocaman bir gezegende o kadar muhteşem yerler varken neden dört duvar arasına sıkışalım ki? Hadi illa dört duvar olsun diyorsanız bu evinizin içi olmak zorunda mı? Bence değil...

Bende düşündüm taşındım. Biraz hayal gücü, biraz da deneyimlerle, etkinliği kesinlik kazanmış bir kaç mekân buldum. Tabi üzerine birazda araştırma yaptım. Sonunda şunu söyleyebilirim; aslında kişilerin olanakları ve tercihleri doğrusunda hemen hemen her yerde sevişilebiliyor. Siz sadece seks hayatınıza biraz daha renk katmayı kafanıza koyun.

Bakalım bizim seçimlerimizden biri size uyacak mı?

 

Arabada

İlk akla gelen yerlerden biridir. Özellikle erkeler tarafından düşünülür. Aslında düşünürseniz fena bir yer sayılmaz. Sadece uzun boylu insanlar için biraz rahatsızlık verebilir. Tabi birde pozisyon kısıtlamasına yol açar. Ama güzel olan istediğiniz yere çekip mutluluğunuza manzara ekleyebilirsiniz.

Otel odasında

Arabaya oranla daha rahat bir ortam sağlar. Temiz ve güzel dekore edilmiş bir otel odası olursa çok daha iyi olur. En güzel tarafı sabah kahvaltınızı oda servisi çağırıp odanızda yapabilir daha sonra kaldığınız yere geri dönersiniz.

Plajda

Yaz tatillerinin vaz geçilmezidir. Denizin sesi, yıldızlar yani doğa bile sizin mutluluğunuz için yardımda bulunur. Tek dikkat edilmesi gereken nokta yakalanmamak. O yüzden tavsiyem sakin bir koyu kimsenin gelmeyeceği bir saati tercih etmeniz olacaktır..

Dağ bayır, tepelikler ve çimlerin üzeri

Daha romantik ne olabilir? Çimlerin muhteşem kokusu, temiz hava ve geceyse eğer olağanüstü yıldızlardan yapılmış bir çarşaf üzerinizde...

Bar tuvaletleri

"İğrenç!" demeyin "bir deneyin" derim size. Yapan arkadaşlarım çok övdü. Adrenali en yüksek yerlerden biriymiş.

 

Kaynak: habertürk

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Bella Hadid sarışın oldu
EN ÇOK OKUNANLAR