Aldatanlar ve aldatılanlar

Namusumu kaybettim 2


13 Ocak 2019 12:27

 Başka erkeklere vücudumu teşhir etmek çok rahat yaptığım bir şey olduğu için erkeklere karşı çekingenliğim hiç kalmamıştı. Ama bir yandan da özel olan şeylerimi kaybetmek çok korkutuyordu beni. Eşim sanki ince bir planı işler gibi beni hep başka bir erkeğin yatağına sokmayı aklıma sokmaya çalıştı. Kim olacağını nasıl olacağını planlıyor bana soruyordu. Hep olmayacağını söyleyip hayal kurduğunu söyledim. İnanın sevgili okuyucular ne başka erkek ne başka penis ne güçlü erkek hayali kurdum. İyi kötü elimdekiyle idare ediyordum. İnternetten olmaz, arkadaş olmaz, tanıdık olmaz, uzaklarda olmaz, yakında olmaz diyerek aylarca planlar yaptı. Plan yaptıkça benimle hep arzuyla sevişti. Eşimin o hali o istekli arzulu hali benimde çok hoşuma gidyordu.

Benden çok o istedi

Neredeyse adet dönemlerim hariç haftada 4-5 kez sevişip seks yapıyorduk. Ama hiç bir zaman beni tatmin edememesi hep eşimi kemirdi. Bir gün eşim eve gelince dedi ki: “Buldum, bir arkadaşının, arkadaşının da arkadaşı hatta tanıdığı bir ajans veya aracıdan para ile kadın ayarlatırmış. Yani seks yapmak için” eeee dedim “Seni de böyle bir kadın olarak o adamla bir araya getiririz” dedi. “Buluşursunuz ve canın ne istiyorsa yaparsın” dedi. Sevgili okuyucular inanın o an başımdan kaynar sular döküldü. Bir fahişe veya eskort gibi bir yabancıyla buluşmak, namussuz olmak aklımı çok fena yaptı. Evet bunları konuşmak heyecanlı olabiliyor, ama fantazi olarak kalacak şeyler bunlar. Gerçeğini normal bir evli kadın nasıl yapar. Tabii itiraz ettim. Daha neler, ben bişey istemiyorum ki dedim. Bana çok ters bir olay Eşim, “Ya dedi yanlış anlama, heyecanlı olacak” dedi. “Buluşursunuz, oturursunuz, hoşuna gitmez canın yapmak istemezse kalkarsın” dedi, “Ama düşünsene yabancı bi erkekle başbaşa kalmak bile başlı başına bizi nasıl heyecanlandırcak.” Evet doğru böyle şeyler, teşhircilik, bakışmalar filan çok heyecanlı oluyordu, yemek yemek birlikte bir yabancıyla takılmak da heyecanlı olabilirdi. Ama yabancıyla seks yapmak, yazması kolay fakat yapılması hem ahlaka hem mantığa aykırı bir şey. Ben hayır dedikçe haftada iki üç kez eşim, o adamla en azından buluşmamın çok tahrik edici olduğunu, bunun onu çok etkilediğini hep anlattı. Öyle ki bir yemekten ne çıkar ki konusuna kadar indirgendi. Sonunda kabul ettim. Kabul ettiğim andan itibaren korku, heyecan, panik, şehvet, tahrik olma hep bu duyguları aynı anda yaşadım. Kocamı boynuzlama düşüncesi ama onun bilgisi olması fakat namusumun önemi kafamda karışık hisler yarattı.

Sonunda zafer onun oldu

Bir cumartesi gecesi randevu ayarlandı. Taa Avcılar’da otoban yanı bir otelde. Bize uzak olması yine de iyiydi. Eşime otele bırakacak ben arayınca beni alacaktı. O cumartesi öğleden sonra hazırlandım. Hatta hazırlandık. Eşim çocuk gibi mutluydu bir çamaşırı giyip çıkarıp ötekini, bir kıyafeti sonra diğerini giydim. Sonunda fazla açık olmayan askılı, eteği diz üstü, toplantı ve düğünlerde giydiğim yeşil elbisemi giydim. Sade bir makyaj yaptım. Manken değilim ama vücudumu beğenirim. Yüzüm çok güzel olmasa da vücut hatlarım bence güzeldir... 

DEVAMI VAR