Modacı Cemil İpekçi, Hazal Kaya'nın gelinliğini yorumladı

"Ünlülere dikeceğime pazarda tişört satarım" diyen modacı Cemil İpekçi, geçen günlerde Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya'nın çok konuşulan gelinliğini yorumladı.


11 Şubat 2019 00:00

47 yıllık modacı Cemil İpekçi sahne yıldızlarına ve sosyeteye elbise dikmeyi bırakmıştı.

Cemil İpekçi ''Atölyem pek çalışmıyor. Eskisi gibi para kazanamıyorum. Ama fikrim aynı. Bu camiadan kimseyle çalışmam. Değer bilmiyorlar. Onlara kıyafet yapacağıma pazarda tişört satarım. Para el değiştirdi. Kadınlar estetikle birbirine benziyor. Çoğu geçmişini unuttu.

O kollarına taktıkları pahalı çantalar, kocaman markalı elbiseler olmasa yaşayamazlar. Yenilere sabrım yok. Millet bir kadına dayanamıyor, ben bunca yıl günde 15 kadınla uğraştım. Artık yeter'' dedi.

Cemil İpekçi ünlüler dünyasından bazı isimlerin tarzlarını şöyle değerlendirdi:

'KIZIM OLSA VERMEZDİM'
''En son Hazal Kaya'nın gelinliğini çok beğendim. Sosyal medya boşuna eleştirmesin, Hazal tıpkı İngiliz kraliyet gelinlerine benziyor. Ama damat kim, oyuncu mu? Valla kızım olsaydı vermezdim. Herhalde çocuğun huyu güzel.''

''Demet Akalın'ı rüküş buluyorlar, ama bence tarzı var. Kıyafetleri birçok kişiden daha iyi taşıyor. Sahne kıyafetlerine bütçe ayırıyor, ucuza kaçmıyor.''

''Hadise'nin hiçbir şeyini beğenmiyorum. Aman aman adını bile söylemeyin bana.''

Kaynak: Posta

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Bella Hadid sarışın oldu
EN ÇOK OKUNANLAR