Milyonluk popo

Brezilyalı model Rayssa Teixeira Melo, canlı yayında sunucunun kalçasını ellemesi üzerine, 110 santimlik poposuna 230 bin sterlinlik (yaklaşık 1 milyon 196 bin TL) sigorta yaptırdı...


04 Aralık 2017 09:59

SEKSİ model kalçalarına sigorta yaptırdı. Brezilya’da bir televizyon kanalında yayınlanan sağlık programına konu mankeni olarak katılan Rayssa Teixeira Melo, tacize uğrayınca çok sinirlendi. Sunucunun eli, güneş kremi sürme şekli gösterirken, genç modelin poposuna kayıyor. Melo uyarsa da sunucu aynı hatayı tekrar edince, yüzüne okkalı bir tokat yiyor. Kimilerinin, “düzmece” dediği olay sonrası konuşan Melo, poposunu sigortalattığını söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

YAYINDA yaşadığım felaket sonrası şöhretimi borçlu olduğum popomu 230 bin sterline (1 milyon 196 bin TL) sigortalattım.” diyen güzel modelin kalça ölçüsü 110 santim. Silikon enjeksiyonlarla elde ettiği poposuyla ünlenen seksi modelin Instagram’da 526 bin takipçisi var. Dansçılık ve beslenme uzmanlığı da yapan Rayssa Teixeira Melo, poposuna sponsor olmak isteyen firmalar bulunmasına rağmen, poliçe bedelini kendisi ödemiş.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Uğur Akkuş, Gonca Akkuş tarafından şantaja uğra...
EN ÇOK OKUNANLAR