Miley'den itiraf: Geçmişte çılgınlıklar yaptım ama...

Genç şarkıcı Miley Cyrus tam aradığı hatta yaşadıkları ayrılık döneminde uğruna sahnede gözyaşları döktüğü erkekle evlenip duruldu derken çiftin cephesinden en azından bu kadar erken beklenmeyen bir haber geldi: Miley Cyrus ile Liam Hemsworth yollarını ayırmaya karar verdi!

24 Ağustos 2019 10:00
Miley'den itiraf: Geçmişte çılgınlıklar yaptım ama...

Geçtiğimiz aralık ayında sürpriz bir şekilde evlenen ve evde yapılan düğün pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan çift, sadece 7 buçuk aylık bir evliliğin ardından artık birlikte yaşamak istemediklerine karar verdi.

 

DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sonunda Liam Hemsworth de boşanma davası açtı. Genç oyuncunun avukatlığını ise ünlülerin biten evliliklerinde imzası olan Laura Wasser üstleniyor.

Her ne kadar dava dilekçesinde "aile birliğinin sürdürülemez hale geldiği" ifade edilse de Miley Cyrus ile Liam Hemsworth'ün boşanma süreci uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.

 

Çiftin bu kadar kısa sürede ayrılık kararı almasının ardından "aldatma", "kontrol dışı eğlence" ve "uyuşturucu" iddiaları gündeme geldi.

 

Bu arada Miley Cyrus, geçen hafta yayınlanan Slide Away adlı yeni şarkısında Hemsworth ile ilişkisini gündeme getirip genç oyuncunun alkol ve uyuşturucu kullandığını iddia etmişti.

Kaynak: posta

Miley Cyrus Liam Hemsworth
loading...