Mesleklere göre erkeklerin cinsel hayatı

Farklı meslek gruplarına sahip eşleri olan evli kadınların katıldığı bir araştırmada, mesleklere göre erkeklerin cinsel hayatları araştırıldı. Yapılan araştırmalarda mesleklere göre değişkenlik gösteren seks hayatı sizleri de oldukça şaşırtacak. İşte hangi meslekteki erkekler yatakta ne kadar iyi sorusuna cevap niteliğinde olan bilgiler…


24 Ekim 2017 16:05

İşte yapılan araştırmalarda ortaya çıkan şaşırtıcı sonuçlar…

Sanatçılar ve sanatla uğraşanlar

Yatakta en iyi olan erkekler sanatçılardan çıkıyor. %100'ü ön sevişmede "mükemmel" olarak değerlendirilirken %73'ü eşlerini tam anlamıyla tatmin edebiliyor.

İnşaatçılar

Yatakta en iyi olan meslekteki erkekler sıralamasında inşaatçılar ikinci sırada yer alıyor.

%58'i haftada 2 kereden fazla seks yapıyor. %66'sı sarılmayı seviyor ve %57'si sekste "mükemmel" veya "oldukça iyi" olarak değerlendiriliyor.

Mühendislerve mimarlar

Ön şevişmede %90'ı gayet iyi olarak değerlendiriliyor. Ancak sadece %70'i yatakta eşlerini tam anlamıyla tatmin edebiliyor.

Müdürler

Yüzde 30 oranında en iyi seks yapan meslek grupları arasında yer alıyor.  Ancak müdürlerin otoritesi yatakta da kendini gösteriyor. %30'u eşlerinin bu gece olmaz sözünü asla kabul etmiyorlar.

Fabrika işçileri

Eşlerine göre %59'unun seks hayatı daha iyi olabilir. %20'sinin eşleri ise seks hayatlarından hiç memnun değil. Ancak seks konusunda oldukça maceracılar ve %36'sı yeni pozisyonlar denemekten çekinmiyor.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Defne Samyeli ile Cem Yılmaz aşk mı yaşıyor?
EN ÇOK OKUNANLAR