Mert ve Marcus Parti Gecesinde, Kim Kardashian ve Kendall Jenner şıklığı

ABD'nin en ünlü ailesi, Mert Alaş ve Marcus Piggot'nun partisinde adeta gövde gösteri yaptı.


08 Eylül 2017 12:39

Gösteri dünyasının ünlüleri ünlü fotoğrafçılar Mert Alaş ve Marcus Piggot’nun düzenlediği partiye katıldı.

Dün gece, New York’un önde gelen gece kulüplerinden birinde yapılan partinin en ilgi çeken isimleri; Kim Kardashian ve Kendall Jenner oldu.

Kim Kardashian’ı sevmeyebilirsiniz ama şıklık yarışındaki zaferi inkar edilemez. O gerek cesur stiliyle, gerekse yıldız tasarımcılardan oluşan dostlar meclisiyle her zaman 1-0 önde.

New York’taki partide objektiflere takılan Kim Kardashian, göbeğini açıkta bırakan siyah elbisesi ve ıslaksı görünüm verdiği sarı saçlarıyla seksilği tek bir cümlede buluşturmuştu.

Kendall Jenner, en seksi ve zarif hallerinden biriyle karşımızdaydı dün gece. Güncel trendleri takip edenler, saten ve dantel işlemeli bluzlerin sezonun şehvet dozunu artıran arzu nesnesi olduğunu çoktan not almıştır.

Günlük hayatınızda ya da özel bir gecede, her şart ve koşulda deri veya denim farketmeksizin neredeyse her parçayla kullanabileceğiniz bu konforlu ve zarif bluzler, Kendall Jenner’ın da cazibe imzası olmuş durumda.

Hafif bronzlaşmış tenine, sıfıra yakın makyaj uygulayan yeni nesil ikon doğallığının yanı sıra, altın sarısı süper mini elbisesi ve altın sarısı önden bantlı ayakkabılarıyla güçlü kadın imajını korumaya özen göstermiş Kendall Jenner dün geceki partide.

Siyah ipek elbisesi ve aynı renkteki siyah kürkü ile, ölçülü bir seksapelite ve yalın bir zarafetle anne Kris Jenner’da partideki bir diğer isimdi.

Kaynak: Sözcü


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR