Maxi Lopez'i Icardi ile aldatan Wanda şimdi de İcardi'yi anlatıyor!

Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de Icardi ile boşanmak üzere olduğu iddia edildi.


02 Mart 2018 17:59

Maxi Lopez ile evliyken takım arkadaşı Mauro Icardi ile ilişki yaşamaya başlayan ve sonrasında Lopez'den ayrılarak Icardi ile evlenen Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de Icardi ile boşanmak üzere olduğu iddia edildi.

Dünya futbolu Mauro Icardi - Wanda Nara evliliğinden çıkan dedikodularla çalkalanıyor.

2017 yılında Mauro Icardi - Wanda Nara evliliği futbol dünyasının gündemine bomba gibi düşmüştü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Maxi Lopez ile evliyken takım arkadaşı Icardi ile ilişki yaşamaya başlayan Nara, Lopez'den ayrıldıktan sonra Icardi ile nikah masasına oturdu.


2017 yılında başlayan bu evlilik ise şimdi yeni bir skandal iddia ile yıkılıyor.İtalya'da yer alan haberlerde; Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de ikilinin evliliğinin bitmek üzere olduğu iddia edildi.


Icardi'nin son olarak Nara'yı Instagram'dan takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını iyice güçlendirdi.


Özellikle Nara'nın Instagram'dan paylaştığı bir gönderinin altına "Aşk, mesafeyle ölçülür" mesajı yazması ikili arasındaki köprülerin iyice atıldığı yorumlarına neden oldu.

 

Icardi'yle 2017 yılında dünya evine giren Nara, daha önce de Icardi'nin takım arkadaşı Maxi Lopez'le evliydi.

Inter'in yıldız futbolcusu Mauro Icardi, otobiyografisinde Wanda Nara ile olan ilişkisinin nasıl başladığını anlattı.

 


İkili arasındaki yakınlaşmanın başladığı dönemlerde Wanda Nara, Icardi'nin daha önceden Sampdoria'dan takım arkadaşı olan Maxi Lopez ile evliydi. Maxi Lopez ve Wanda Nara'ın boşanmasının ardından da Icardi, Wanda Nara ile dünyaevine girmiş ve bu olay özellikle İtalya'da oldukça ses getirmişti.


Icardi, kitabında "Wanda Nara ile olan aşk hikâyem" isimli bölümünde yaşananları şöyle anlattı:


"Sezon öncesi kampı için ABD'ye gitmeden bir gün önce, Wanda'dan bir mesaj aldım. Şaşırmıştım çünkü genellikle onunla değil, Maxi ile konuşurdum."


"Bana kendisi için o dönem Amerika'da yeni çıkan iPad'lerden alıp alamayacağımı sordu. O an şöyle düşündüm: Wanda benden gerçekten tablet mi istiyordu, yoksa bana yakınlaşmak için bahane mi buluyordu?"
 


"Milano'ya döndüğümde ilk yaptığım şeylerden birisi Wanda ile yeniden temasa geçmek oldu. Yeni iPad'i ona vermek de onu görmek için benim adıma güzel bir bahaneydi."


"Birçok kez yazıştık ve o günlerde biraz daha yakınlaştık. Bir gün bana, 'Mauro, biz (Maxi Lopez ile birlikte) Gonzalo Bergessio ve eşiyle birlikte Aeolian Adaları'na gideceğiz. Sende bizle gelsene?' yazdı."
 


"Ben de kabul ettim. Yatın üst katında uzanmış müzik dinlerken, Wanda bir anda çıkageldi ve hiç çekinmeden yanıma oturdu. İşte o an, Maxi Lopez ile arasındaki ilişki sona ermişti."

Wanda Nara'nın, Maxi Lopez'den üç çocuğu bulunuyor. Nara, geçtiğimiz yıl Icardi'den de bir kız çocuğu sahibi olmuştu.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Chloe Grace Moretz'in güzellik sırrı
EN ÇOK OKUNANLAR