Zeynep Alkan, YouTube programında iç çamaşırını gösterdi!

Yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan, YouTube'da konuk olduğu 'Doğruluk mu, Cesaretlik mi' programında olay bir harekete imza attı.

18 Ocak 2020 Cumartesi 11:48 | Son Güncelleme: 18 Ocak 2020 Cumartesi 13:52
Zeynep Alkan, YouTube programında iç çamaşırını gösterdi!

Magazin dünyasının konuştuğu isimler arasında yer alan Zeynep Alkan, paylaşımları ve dikkat çeken tavırlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

21 yaşındaki güzel, Youtube'da katıldığı 'Doğruluk mu Cesaretlik mi' programında gelen “İç çamaşırın ne renk?” sorusunu, ayağa kalkıp iç çamaşırını göstererek cevapladı.

"Allah'tan bugün babaannemin donunu giymemiştim" diyen Zeynep Alkan'ın görüntüleri, sosyal medyada gündem oldu.

Geçtiğimiz aylarda Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuşan Alkan, bir dönem çok konuşulan ‘seksi dans’ videosuna açıklık getirmişti.

"O dans videosunu çekerken herkesin konuşacağı akılıma hiç ama hiç gelmedi. Hele hele haber olup da ‘seksi dans’ başlığıyla ön plana çıkarılacağını hiç düşünmedim."

"Yorumlarda da bakarsanız beni destekleyen mesajlar vardı. Bu dans olay olduktan sonra ona cevap olarak videolar çektim, ‘içimden gelerek, insanları mutlu etmek güzel enerji vermek istedim’ dedim."

"Benim hayatta en sevdiğim şey insanları güldürmek. Çocukluğumdan beri insanları güldürüyorum. Bu videoyu çekme amacım da buydu."

"Olay farklı yerlere geldi. Babama kadar gitti. Babam da beni bildiği için destekledi. ‘Kızım olduğu gibi dans etti. Hep beraber dans edelim’ dedi."

"Sosyal medyada içimden ne geliyorsa onu yapıyorum insanlar beni bu yüzden seviyor. Sosyal medya fenomenleri olmak isteyenlere önerim kendiniz gibi olun."

"Yüzüme estetik yaptırmayı düşünmüyorum. Burnumun estetik olduğunu düşünüyorlar ama estetik yok burnumda da. Eğer yüzünü değiştirirsen herkes gibi olamaya başlıyorsun bu da mesleki hayatında senin önünü kapayabilecek bir şey diye düşünüyorum."

"Babamla çok benziyoruz. Bazen çatıştığımız oluyor ama beni anlıyor. Çok yakın arkadaşız, birbirimizi dinliyoruz. Bir de ben yurtdışında eğitim aldığım için çok fazla tartışma yaşayamıyoruz mesafelerden dolayı."

zeynep alkan