Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria’s Secret meleği Sara Sampaio arasında neler oldu?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ gündeme ihanet haberi ile damga vurdu. Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'i aldattı iddiası bomba etkisi yarattı. Bir magazin programında ele alınan ihanet iddiasına konu olan isimler Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret meleği Sara Sampaio. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, Victoria's Secret meleği Sara Sampaio ile kaçamak yaptığı söylentisi oyuncunun fanlarını da kızdırdı. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i aldattığı doğru mu? Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret meleği Sara Sampaio arasında neler oldu?

14 Ekim 2019 Pazartesi 16:46 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2019 Pazartesi 16:55
Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria’s Secret meleği Sara Sampaio arasında neler oldu?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ gündeme ihanet haberi ile damga vurdu. Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'i aldattı iddiası bomba etkisi yarattı.

Bir magazin programında ele alınan ihanet iddiasına konu olan isimler Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret meleği Sara Sampaio.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, Victoria's Secret meleği Sara Sampaio ile kaçamak yaptığı söylentisi oyuncunun fanlarını da kızdırdı. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i aldattığı doğru mu? Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret meleği Sara Sampaio arasında neler oldu?

Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla olduğu kadar evliliğiyle de takdir toplayan Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili dün ortaya atılan bir iddia, şok etkisi yarattı. Bir magazin sitesinin yazdığı ve 'Söylemezsem Olmaz' isimli programda detaylı bir şekilde ele alınan iddia, gündem oldu..

Kıvanç Tatlıtuğ ile Sara Sampio, 2013'te birlikte reklam filmi çekmişti..

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

2013'TE TANIŞTILAR
İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ, 2013'te aynı reklam filminde rol aldığı Sara Sampaio ile görüşmeyi çekimlerden sonra da sürdürdü.

Hatta 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu, bununla da kalmadı ve 2016'da evlendiği Başak Dizer'i dünyaca ünlü modelle aldattı..

Dünyaca ünlü model, 2015'ten beri milyarder iş adamı Oliver Ripley ile aşk yaşıyor..

YURT DIŞINDA BULUŞMA...
Dedikoduya göre; Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret'ın 28 yaşındaki meleği, yurt dışındaki bir otelde buluştu.

İkili, otele ayrı giriş yaptı ancak aynı odada buluştu. Yakışıklı oyuncuyla ilgili bu iddia sonrası Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'den bir yanıt gelmedi. Ancak özellikle Tatlıtuğ'un hayranları, sosyal medyada "Bu sadece Kıvanç'ı karalamak için yapılan bir kampanya" diyerek ihanete inanmadıklarını dile getirdi..

Kaynak: Takvim