Eski spor spikerini şaşırtan gaf

Ozan Doğulu, eski spor spikeri sevgilisi Kübra Hera Aslan’la katıldığı bir davette yaptığı gafla şaşırttı.

16 Ocak 2020 Perşembe 11:38 | Son Güncelleme: 16 Ocak 2020 Perşembe 11:46
Eski spor spikerini şaşırtan gaf

48 yaşında giren müzisyen, “Genç kalmanızın formülü ne?” sorusuna, “En büyük sebebi, genç kadınlarla takılıyor olmam” cevabını verdi.

Daha sonra hemen düzeltme yapan Doğulu, “Kızlarım genç, onlarla vakit geçiriyorum. Koşturduğum için genç kalıyorum” dedi.

Eski spor spikeri ve şimdi şarkıcı olan Kübra Hera Aslan, 10 yıl önce Miss Turkey ikinci güzeli seçildi. Uzun süre spor spikerliği yaptı. Şimdi hep hayalini kurduğu müzik dünyasına adım attı. Adı birlikte çalıştığı Ozan Doğulu’yla aşk dedikodularına karıştı. Hatta Doğulu’nun boşanmasının sebebi olarak gösterildi. Kübra Hera Aslan bugün Kanal D'deki '2. Sayfa'ya konuk oldu ve Ozan Doğulu'ya ne kadar aşık olduğunu anlattı.

Aranjör ve şarkıcı Ozan Doğulu, 3 çocuğunun annesi Ece Yosmaoğlu ile boşandıktan kısa bir süre sonra birlikte albüm çıkardığı Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başladı.

Daha önce '2. Sayfa' programına katılan Kübra Hera Aslan, Ozan Doğulu ile yaşadığı aşkı şöyle anlatmıştı:

''Bir aranjör arkadaşım sayesinde tanıştım Ozan Doğulu ile aslında single çalışmalarım hep vardı, Soner Sarıkabadayı ile yapacaktık ama yetişmedi, olmadı bir şekilde. Hayalimde de Ozan ile tanışmak, çalışmak vardı. Arkadaşım bir araya getirdi. Ozan da sesime şarkılarıma güvendi, ilk şarkımızı yaptık. Bana 'bu yazki projem sen ol' dedi.

Evet, aramızda aşk haberleri çıktı. Geçmişte Ozan'ı farklı lanse etmişler, çapkın falan ama öyle değil.

Ben Ozan Doğulu'ya çok aşığım. Şöyle Ozan benim erkek arkadaşım olması dışında en iyi arkadaşlarımdan biri. Bu sektörde bana yol gösteren… Hem prodüktörüm, hem abim, hem arkadaşım hem de erkek arkadaşım…

Ozan’'a sağlam bir dostluğumuz vardı. Ayrıldıktan sonra da hep beraberdik. Zamanla kaçınılmaz oldu, ilişkimiz başladı. Ama evlilik benim yüzünden bitmedi.

Ozan evliyken biz aşk yaşamıyorduk, biz o dönem arkadaştık. Ben ona 'boşan, ondan sonra birlikte olalım' demedim ki. O zaman onun da böyle bir yaklaşımı da olmadı bana. Bu süreçte ihale biraz bana kaldı gibi oldu ama benim yaptığım bir şey yok.

Ozan'ın çok temiz kalbi olduğunu biliyorum, evlilik hemen bitmiyor kurtarmaya da çalışmıştır buna eminim. Biten varsa bitmiştir. Bunun üzerine bir şey söyleyemem.

Biz şu an birlikteyiz ve mutluyuz. Aramızda 18-19 yaş var. Ben şu anda 28 yaşındayım.

Ozan ve ailesi çok sıcakkanlı. Stüdyoya gittiğimde, Kenan'la da karşılaşıyorum, Serpil Hanım'la da. Planlı bir durum değil, spontane gelişiyor.

Ben Ozan'a bana destek olsun, diye aşık olmadım. İyi anlaştık, zamanla ilişkimiz başladı. Evet, ortak projelerimiz olacak çünkü Ozan bu işlerde en iyi isimlerden. Aramızda kıskançlık yok.''