Dolgun dudaklarım da doğal iri göğüslerim de

Partiye birlikte giden ve patlayan flaşlar yüzünden düşmemek için zaman zaman el ele tutuşan iki kardeş kırmızı halıda da birlikte poz verdi. Özellikle yüzlerinin görüntüsü iki genç kızın çok erken çağda estetik bağımlısı olduğu iddialarını güçlendirdi.

08 Kasım 2019 Cuma 16:01 | Son Güncelleme: 08 Kasım 2019 Cuma 16:08
Dolgun dudaklarım da doğal iri göğüslerim de

Bir dönemin ünlü oyuncularından Harry Hamlin ile TV yıldızı Lisa Rinna'nın iki kızı Delilah Belle ile Amelia Gray, Hollywood'da son dönemde isimlerini duyurdu.

İkisi de modellik yapan 21 yaşındaki Delilah Belle ile 18 yaşındaki Amelia Gray önceki akşam Hollywood'da düzenlenen bir partiye birlikte katıldı. Uzun uzun objektiflere poz veren iki kardeşin yüzlerinde değişiklik de dikkatlerden kaçmadı.

Özellikle sarı saçlarını koyu renge boyatan 21 yaşındaki Delilah Belle'in yüzünün son birkaç ayda bile çok değiştiği görüldü. Kardeşi Amelia Gray ise kalın dudaklarıyla dikkat çekti.

Ancak küçük kardeş Amelia Gray geçtiğimiz aylarda kendisine yöneltilen "sürekli estetik yaptırıyor" iddialarına sosyal medya hesabından yanıt vermişti.

Genç kız göğüslerinin de kalın dudaklarının da doğuştan olduğunu söyleyerek bu iddiaları yalanlamıştı.

Ancak ablası Delilah Belle ise kendisine yönelik bu tür eleştiriler karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

İki kız kardeşin 56 yaşındaki annesi Lisa Rinna ise yıllardır Hollywood'un en çok estetik operasyon geçiren ünlülerinden biri olarak tanınıyor. Rinna, bir dönem dudak dolgusu yapılırken yaşadığı talihsizlik yüzünden gündemin ilk sıralarında yer almıştı.

Kardeşlerin annesi Lisa Rinna sık sık estetik operasyon geçirmesiyle tanınıyor.