Demet Akalın'a 'Teyze' şoku! Bir mesaj ortalığı karıştırdı

Şarkıcı Demet Akalın (47), kendisi hakkında 'Teyze' ifadesini kullanan ve kıskançlık ile suçlayan meslektaşı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'e göndermede bulunurken, daha sonra yaptığı açıklama da dikkat çekti.

24 Şubat 2020 Pazartesi 11:44 | Son Güncelleme: 24 Şubat 2020 Pazartesi 11:46
Demet Akalın'a 'Teyze' şoku! Bir mesaj ortalığı karıştırdı

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, Instagram DM'den (direkt mesaj) bir takipçisine çıkıştı.

Havva Öztel, "Fake hesaplar çok sıkmadı mı? Nedir bu sizdeki bu Aleyna kıskançlığı anlamıyorum. Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur Aydın. Çok komiksiniz. Aleyna hiçbirinizi takmıyor. İstediğiniz kadar yazın, karalayın. Başarıya devam, siz de kudurmaya devam" ifadelerini kullandı.

 

 

BÖYLE İFŞA OLDU

Takipçi, Havva Öztel'in mesajını ifşa etti. Sosyal medyada hızla yayılan bu sözler, Demet Akalın'a iletildi.

"ALEYNA'NIN HABERİ VAR MI?"

Ünlü popçu, Aleyna Tilki'yi de etiketleyerek, "Teyze mi? Kendisi nedir anlmadım. Aleyna'nın bundan haberi var mı acaba?" karşılığını verdi.

"ALEYNA İLE KONUŞTUM"

Önceki gün konu hakkında soruları yanıtlayan Demet Akalın, “Sıkıntı ve sorun yok. Aleyna ile konuştum, problem yok” dedi.

Hep şarkıcı olmak istediğini belirten 41 yaşındaki Havva Öztel, birçok pop yıldızından genç olduğunu da daha önceki bir paylaşımında belirtmişti.

Yaş kompleksi olmayan Demet Akalın ise yakında 48'e girecek.

Daha önce Demet Akalın ile Hande Yener'e 'ablalar' diye seslenen, sonra onlardan özür dileyen Aleyna Tilki, annesinin bu mesajından hiç hoşlanmadı.

Annesini "Lütfen babamdan sonra bir de sen polemik çıkarma. Sonra ben zor durumda kalıyorum" diye uyardı.

Aleyna'nın babası Mehmet Tilki, kızını eleştiren şarkıcı Aynur Aydın'a sosyal medya hesabından şöyle seslenmişti:"Aleyna'nın klibindeki ayısı kadar ünlü olamayıp, kızımın vizyonundan reklam yapmaya çalışan, kendisini sanatçı sanan, gündem yaratmaya çalışan hanımefendiye buradan selamlar."

Aynur Aydın, Mehmet Tilki'ye "Sanırım bencilliğiniz bir aile genetiği! Ama bu, Tilki Ailesi'ne yakışan bir hareket" cevabını vermişti.

 

Demet Akalın Aleyna Tilki