Defne Samyeli, Mustafa Sandal'a dava açıyor!

Şarkıcı Mustafa Sandal ile hayatını anlattığı ‘Beni Ağlatma’ kitabında bir dönem aşk yaşadıklarını iddia ettiği sunucu Defne Samyeli arasındaki gerginlik bitmiyor...

18 Ocak 2020 Cumartesi 13:46 | Son Güncelleme: 18 Ocak 2020 Cumartesi 13:51
Defne Samyeli, Mustafa Sandal'a dava açıyor!

Geçtiğimiz günlerde 'Beni Ağlatma' adlı kitabını yayınlayan Mustafa Sandal, "yıllar önce ilişkilerini gizleme isteği yüzünden Defne Samyeli tarafından terk edildiği" haberleriyle gündeme geldi. 50 yaşındaki popçu, "Defne ne istediğini bilen, net bir kadın. 'Senin bakış açın ve modun buysa bana uymuyor' dedi ve yapması gerekeni yaptı" itirafıyla şaşırttı.

Samyeli, “Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de ‘ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için' onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam” cevabı ile flaş iddiayı yalanladı.

Samyeli’nin “Duruma netlik kazandırmazsa dava açarım” sözlerine, 'reklam' göndermesiyle cevap veren popçu, "Tam olarak neye bozulduğunu anlamış değilim. Onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil. Bir ay önce bir yemekte ‘Kitapta benden de bahsettin mi?’ diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de öyle diyorsa, saygı duymak gerekir. Birkaç gün önce çıkardığı single’ında başarılar dilerim” dedi.

Magazin gündeminden düşmeyen karşılıklı açıklamaların ardından Defne Samyeli, önceki akşam Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken görüntülendi.

47 yaşındaki sunucu, Mustafa Sandal’ın ‘Beni Ağlatma’ kitabının yayınlamasının ardından ortaya çıkan eski aşk dedikoduları için, “Arkadaşlar hepsi gerçek dışı. Yakında bir dava açılacak” şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet

defne samyeli mustafa sandal