Chloe Loughnan: O iş bitti, Serdar artık sadece arkadaşım!

Şarkıcı Serdar Ortaç ile 5 yıl süren evliliğinin ardından geçtiğimiz sene ağustos ayında tek celsede boşanan İrlandalı manken Chloe Loughnan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Bir defile için Türkiye’ye geldiğini söyleyen Chloe, Serdar Ortaç ile kendi hakkında çıkan haberlere yorum yaptı.

28 Ocak 2020 Salı 13:50 | Son Güncelleme: 28 Ocak 2020 Salı 13:54
Chloe Loughnan: O iş bitti, Serdar artık sadece arkadaşım!

Chloe Loughnan, yurtta olmadığı süre içerisinde kendisi ve Serdar Ortaç hakkında çıkan haberleri takip edip etmediğini soran muhabirlere, "Haberler bitmiyor, ben anlamıyorum. Ayrılalı uzun zaman oldu hala Serdar ile benim haberim yapılıyor" dedi.

'ŞARKIYI MERAK ETTİM'
Serdar Ortaç'ın kendisi için şarkı yazdığının sorulması üzerine İrlandalı model, "Gerçekten mi? Bundan haberim yoktu, daha yeni geldim Türkiye'ye. Merak ettim şarkıyı, ama dinlemedim" şeklinde cevap verdi.

Serdar Ortaç ile barışman mümkün mü? sorusu üzerine ise Chloe, "Biz küs değiliz ki, sadece evliydik ve boşandık ama birbirimize küsmedik. Tekrar bir araya gelmek de yok artık, o iş bitti. Serdar artık sadece arkadaşım" ifadelerini kullandı.

NAFAKA AÇIKLAMASI OLAY OLMUŞTU
Geçtiğimiz haftalarda Serdar Ortaç'ın, eski eşi Chloe’ye ödeyeceği 1 milyon TL’lik tazminat ve nafaka hakkında yaptığı açıklama, çok konuşulmuştu.

Ortaç'ın "Bu parayı Chloe’ye vermem gayet normal. Bu nafaka, onun bana 10 yıllık hizmetinin, beraberliğimizin bedeli" dediği iddia edilmişti.

Eski eşi Chloe ise bu açıklamayı "Talihsizlik" diye yorumlarken, "Serdar'ın açıklamalarına üzüldüm, hizmetlisi değil, karısıydım,can yoldaşıydım" demişti.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA