Berkay'dan Demet Akalın'a cevap: Rezil değil vezir oldum!

Demet Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, hediye saat yüzünden birbirine girdi. Akalın, hediye ettiği Rolex’i satmak isteyen çifte küstü. Taraflar, birbiri hakkında ağır konuştu

21 Ekim 2019 Pazartesi 14:18 | Son Güncelleme: 21 Ekim 2019 Pazartesi 14:19
Berkay'dan Demet Akalın'a cevap: Rezil değil vezir oldum!

'Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!'
Demet Akalın önceki gece Etiler Sahne İstanbul’da konser verdi. Gecede basın mensuplarıyla da bir araya gelen şarkıcı, saat polemiğiyle ilgili sorular üzerine sert konuştu.

Demet Akalın, konuyla ilgili sosyal medyada açıklama yapan Özlem Ada Şahin’e ateş püskürdü:

“Beni konuşturmayın. Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!”

Berkay da önceki gece İstanbul Vadi Açıkhava’da konser verdi. Gecenin tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Berkay, Demet Akalın’la ilgili sorular üzerine söze şöyle başladı:

 

“İlk başta Demet bizim kardeşimiz, ablamız. Özlem’in ablası. Demet’in huyudur. Sanırım 50 kere küsmüşüzdür. Küser barışırız.”

'Hediyenin arkasından koşmamak lazım'
Şarkıcı, saat polemiği hakkında konuşurken ise sinirlendi:

“Allah razı olsun saat hediye etti. Bu, artık hediye ettiğiniz kişinindir. Arkasından koşmamak, kovalamamak lazım. Hatta kendisi de ‘Bana da hediye geliyor, büyük gelince ben de değiştiriyorum. Sıkıntı yok değiştir’ dedi. Demet’le konuşan benim, Özlem benim yanımdaydı.”

 

'Bakın bu da kanıtı'
Berkay, gazetecilerin “Demet Akalın telefon görüşmesi olmadığını söylüyor. Neler söyleyeceksiniz” sorusu üzerine “Size bir şey göstereceğim” diyerek Akalın’la birbirlerine gönderdikleri mesajları gösterdi.

Kaynak: posta

Demet Akalın