Lottie Moss yeni saçlarıyla bambaşka biri oldu!

Süper model Kate Moss'un üvey kardaşi Lottie Moss, imaj değiştirdi


17 Ekim 2018 11:41

20 yaşındaki İngiliz model Lottie Moss, yeni saçlarıyla adeta bambaşka biri oldu. Moss, platin sarısı saçlarını boyatırken takipçilerini meraklandırdı. Londra'nın ünlü kuaförlerinden Paul Edmonds Güzellik Merkezi'nden fotoğraf paylaşan Lottie, kuafördeki işi bitince de yeni halini takipçilerine gösterdi. Saçlarını kumrala boyatan Lottie, Instagram'ın hikaye bölümünden yeni saçlarıyla video ve fotoğraf paylaştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Lottie Moss'un Instagram'da 245 bin takipçisi bulunuyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Tam adı Charlotte Moss olan güzel, 1998 Londra doğumlu.

Sık sık reality şov yapması için teklif alan model, her ne kadar partiden partiden koşuyor gibi görünse ve sık sık paparazzileri peşinden sürüklese de özel hayatını kendine saklamak istiyor.

The Sun gazetesine verdiği röportajda gelen teklifleri reddettiğini söyleyen Lottie, "televizyona çıkmayı sevmediğini" de ekledi.

Dünyanın en ünlü modelleri arasında başı çeken Kate Moss'un üvey ablası olması konusu sorulduğunda ise üzerinde baskı hissetmediğini söylüyor Lottie Moss...

"İkimiz de farklı insanlarız, soyadımız aynı diye ikimizden de aynı şeyleri beklemek yanlış olur" diyen genç model, olduğu gibi kabullenilmek istediği mesajını verdi.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
İnşaat maliyet endeksi yüzde 1.47 arttı
EN ÇOK OKUNANLAR