Lise Öğrencisi, Banyoda Kendini Asarak Yaşamına Son Verdi

Denizli'de 16 yaşındaki Muhammet, kendisini banyodaki boruya astı. Annesi ve ağabeyi tarafından ipten indirilip hastaneye kaldırılan lise öğrencisi, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


14 Mart 2019 09:13

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, turizm lisesi öğrencisi Muhammet Emre B. (16), kendisini banyodaki boruya iple astı. Yakınları tarafından ipten indirilip hastaneye kaldırılan Muhammet Emre B., yaşamını yitirdi.

UZUN SÜRE BANYODAN ÇIKMADI

Karahasanlı Mahallesi 2019 Sokak'taki sitede ağabeyi ve annesiyle birlikte yaşayan Akköy Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi 10'uncu sınıfı öğrencisi Muhammet Emre B., dün uzun süre banyodan çıkmadı. Gencin meraklanan ağabeyi ve annesi, kapıyı açmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Komşuların yardımıyla banyonun kapısını kırıp içeri giren ağabeyi ve annesi, Muhammet Emre B.'yi tavandaki boruya iple asılı halde bulundu. İpten indirilen ve hayatta olduğu anlaşılan Muhammet Emre B., çağrılan ambulansla, Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Muhammet Emre B., bu sabah yaşamını yitirdi.

KIZ ARKADAŞINDAN AYRILDIĞI İÇİN Mİ İNTİHAR ETTİ

Gencin, kız arkadaşından ayrıldığı için intihar ettiği üzerinde durulduğu belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Solda devrim! Caner-Adriano'nun yerine Aziz-Duh...
EN ÇOK OKUNANLAR