Lens için Ozan'a veto! Tolgay Arslan'a olumlu ışık!

Fenerbahçe'nin Lens'in bonservisi için yaptığı Ozan Tufan teklifine sıcak bakmayan Sunderland, Tolgay Arslan'a ise sıcak bakıyor.


16 Mart 2017 10:41

Jeremain Lens - Tolgay Arslan takası Fenerbahçelilerin kabusu olurken, Ada'dan hergün biraz daha bu tkasın olabilirliği ile ilgili haberlere geliyor.

Son olarak Sunderland analistlerinin Tolgay Arslan'ın yüzde 91'lik pas yüzdesi ve yüzde 57'lik ikili mücadele kazanma yüzdesinin teknik bir orta saha oyuncusu için çok yüksek olduğununu değerlendirdikleri öğrenildi.

Bu sezon iki yönlü orta saha oyuncusu olmadığı için büyük sıkıntı çeken Sunderland için Tolgay Arslan'ın aranan isim olduğu görüşü savunuldu.

Bu arada Tolgay Arslan, cezası nedeniyle Beşiktaş'ın Olympiakos ile Vodafone Arena'da oynacağı mücadelede forma giyemeyecek.

Ozan Tufan takası ret yemişti

Bilindiği üzere İngiliz basını önceki gün girdikleri haberlerde Sunderland'in Fenerbahçe'den Lens için gelen Ozan Tufan teklifini geri çevirdiğini yazmıştı. Sunderland'in Fenerbahçe'den Lens'in bonservisi için nakit para istedikleri aktarılmıştı.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
''Çıplak fotoğraf'' yok diyen Adriana Lima eteğ...
EN ÇOK OKUNANLAR