Kylie Jenner Snapchat'in ölümünü ilan etti

Kylie Jenner Snapchat'in en büyük kullanıcılarından biri. Ancak şimdi Snapchat hakkında çok üzgün olduğunu ve artık açmadığını söyledi. Jenner, Twitter'dan yaptığı açıklamayla Snapchat'in ölümünü ilan etti.


23 Şubat 2018 12:12

Snapchat çok etkili bir kullanıcıyı kaybetmiş olabilir. Kardashian-Jenner ailesinin üyesi Kylie Jenner, 24.5 milyon takipçisine "Yani artık kimse Snapchat'i açmıyor mu, sadece ben mi böyle yapıyorum? Bu çok üzücü. Seni hala seviyorum Snap... benim ilk aşkım" şeklinde bir tweet attı.

Jenner, belki de Snap CEO'su Evan Spiegel'e bir gönderme yapmak istiyor olabilir. Kylie Jenner, sosyal medyadaki en önemli kişilerden ve orijinal kişierden biri. Instagram'da ise 104 milyon takipçisi var.

Geçmişte Snapchat'i yeni bir saç kesimi göstermek için kullandı ya da erkek arkadaşı Travis Scott'la birlikte ailesinin hayatına gösterdi,. O, sık sık milyonlarca insana mesaj gönderen güçlü bir kullanıcı ve eğer platformda daha az etkileşim görüyorsa, Snapchat'in ana şirketi olan Snap için bu kötü bir işaret.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca şirketle profesyonel olarak da bağlantı kurdu. Geçen sene, Snapchat'in "Ask Kylie" adlı bir formatta özel video yayınlaması için Snap ile ortaklık yaptı.

Snapchat, geçmişte birçok takipçisi olan insanlar için özel programlar yürüten ve takipçileriyle ilgili daha fazla veri sağlayan diğer platformlar gibiydi. Görünen o ki insanlar artık Snapchat'e eskisi kadar ilgi göstermiyor.

Kylie Jenner, daha önce Snapchat'in yeni tasarımı hakkında konuşmuştu. Jenner görünüşe göre yeni tasarlamın hayranı değil. Daha önce şu şekilde bir tweet atmıştı: "Yeni Snapchat'i henüz gördüm. Bunun hakkında nasıl hissettiğimi gerçekten bilmiyorum! Peki siz neler düşünüyorsunuz çocuklar?"

Jenner'ın takipçileri Snapchat'i o kadar kullanmayabilir, ancak şirket bu ayın başlarında, her gün uygulamayı açan insan sayısının 2017 yılının son çeyreğinde % 5 arttığını söyledi. Dolayısıyla Jenner aynı tepkiyi görmese de Snap hala büyüyor.

Kaynak: Milliyet

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Akıl almaz kazadan, saniyelerle kurtuldular
EN ÇOK OKUNANLAR
Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı