Aldatanlar ve aldatılanlar

Kuzenimin kocası ile yaşadıklarım - 3


23 Ekim 2017 00:36

EVDEKİLERİN akşama kadar gelmeyeceğini bildiğimizden, herşey istediğim gibi gidiyordu. Kenan bir yandan dudaklarımı yerken, bir yandan elleri vücudumda geziyordu. Delirmeye başlamıştım, ilk defa bir erkek tarafından elleniyor ve öpülüyordum. Hareketlerim acemiyceydi, ama beni o kadar güzel yönlendiriyordu ki, çıldırmak işten bile değildi.

Kafaya koymuştum

Artık ne olursa olsun diye düşünerek, “Kenan, senin olmak istiyorum!” dedim. Beni hemen ayağa kaldırdı, masaya oturttu, üzerimdekileri yavaş yavaş çıkartıyor, bir yandan dudaklarını tenimde gezdiriyor, bir yandan da parmakları tüm mahremimi keşfediyordu. Ben hiç birşey yapmıyordum ama, tahrik olmuştum Resmen Kenan’ın dudaklarının altında inliyordum. “Harikasın birtanem, seni herşeyinle seni hissetmek istiyorum!” diye yalvarıyordum adeta. Ama o, “Sakin ol güzelim, yavaş yavaş, acelemiz yok!” diyerek bir yandan da beni keşfe çıkmıştı. Kenan ayağa kalkıp üzerindekileri bir çırpıda çıkardı. İlk defa bir erkeğin cinsel organını canlı canlı görüyordum. O ne muhteşem birşeydi. O ise ellerini saçlarımda gezdiriyor, herşeyi bana bırakmış gibi görünüyordu.

Harika bir erkekti

Bana, “Bakiresin değil mi?” dediğinde, “Ne olursa olsun, seninim, al beni!” diye yalvarmaya başladım. İşte o an gelmişti. Kenan üzerimdeydi. Vücutlarımız birleşmiş, tüm ağırlığını hissedebiliyordum. Muhteşem bir şeydi bu, hem öpüşüyorduk. Onun rahatladığını görmüştüm artık ve ben halen inliyordum. Harika bir duyguydu bu. Bu yazdıklarımı 3 ay önce yaşamıştım ve yazarken bile halen tahrik olduğumu hissediyorum. Artık ona karşı acayip şekilde bağlanmıştım, o harika bir erkekti. Kuzenim nasıl kıymetini bilemiyordu anlamamıştım. Her şeyiyle muhteşemdi. O günden sonra hiç bir şey olmamış gibi davrandık, ama bakışlarımız her şeyi anlatıyordu. İlk erkeğim Kenan’dı ve ben halen onu istiyorum. Umarım tekrar yaşayabiliriz bunları!

Artık benim olmalıydı

Artık Kenan ile fırsat kolluyorduk. Yaşadığımızın tadı damağımızda kalmıştı ve bir an önce kaldığımız yerden devam etmeliydik. Kenan her kadının hayalini süsleyebilecek bir erkekti. Kuzenim nedense kıymetini bilememişti. Keşke benim erkeğim olsaydı. Benim kocam olsaydı. Acaba insan elinin altında olunca kıymetini bilemiyor mu anlamadım ama bildiğim tek şey benim büyük bir fırsatı kaçırdığım. Kaç kez kuzenime gerçeği anlatmak ve Kenan’a sahip olmak istediğimi bilemezsiniz. Ama ailem bu duruma karşı çıkacaktı. Kenan’ı kazanma uğruna ailemi kaybetmeyi göze alamazdım. Bu nedenle de gizli gizli görüşmeye devam edecektim...