Korkunç dayağın arkasından tecavüz fantazisi çıktı

Yetişkin filmlerinin yıldızı olarak bilinen Christy Mack’in dövüş sanatları uzmanı erkek arkadaşı tarafından öldüresiye dövülmesiyle ilgili görülen cinayete teşebbüs davasında, “erkek gibi tecavüz fantazisi” dinlenecek.


10 Ocak 2017 12:03

Erotik film yıldızı Christy Mack 2014 yılında dövüş sanatları uzmanı olan eski erkek arkadaşı Jonathan Koppenhaver tarafından öldüresiye dövüldü. 

"Savaş makinesi" lakaplı 35 yaşındaki Koppenhaver ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleşen olayın ardından genç kadını 18 kırık kemik, kırık bir burun, dökülmüş dişler ve karaciğeri yırtılmış halde bıraktı.

Erkek arkadaşının öldüresiye dövdüğü Christy Mack olaydan önce tecavüz fantazisi hakkında tartıştıklarını söyledi. Genç kadının iddiasına göre erkek arkadaşının kendisine erkek gibi tecevüz etmesini fantazisini paylaşması üzerine kendisine saldırdığını iddia etti.

25 yaşındaki genç kadın gerçek bir tecavüzü asla istemediğini söyledi. ABD’de olay yaratan cinayete teşebbüs davasında mahkeme her iki tarafın jüriye söz konusu  tecavüz fantazisiyle ilgili aralarında gerçekte neler yaşandığını anlatmalarına karar verdi. Taraflar şimdi karşılıklı konuşacak.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Güpegündüz otobüs durağında ilişkiye girdiler!
EN ÇOK OKUNANLAR