Aldatanlar ve aldatılanlar

KocaM yapamadı ama o yapıyor


19 Mayıs 2017 16:17

Herkese selam. İsmim Tuğba. 35 yaşında evli ve üç çocuk annesiyim. Çocuklarım küçükler ve ilkokula gidiyorlar. Eşim ile aramız gayet iyidir fakat artık eskisi gibi uykusuz ve zevk dolu geceler yaşayamıyor, cinsel ilişkimiz kısa sürüyor ve sırtını dönüp yatıyordu. Bende mi bir sıkıntı var diye sürekli onunla konuşuyor ve bakımlı bir bayan olmama rağmen sürekli onun için kendimi hazırlıyor ve eskiye göre daha fazla süsleniyordum. Ama ne yaptıysam boştu ve artık eskisi gibi birlikte olamıyorduk. Ben de ondan kalan boşluğu hikayeler de aramaya başlamıştım. Özellikle de aldatma hikayeleri çok ilgimi çekiyordu. Eşim yattıktan sonra ve o evde yokken sürekli aldatma hikayeleri okuyarak kendimi tatmin ediyordum.

Bakışlarıyla tahrik oluyordum

Alt kat komşumuz Necla ablanın 18 yaşında ve liseyi yeni bitirmiş tek oğlu Murat’ın bana karşı zaafı olduğunu hissetmiştim. Dikkat ettim her beni gördüğünde çaktırmadan sürekli beni kesiyor ve pantolonu ile oynuyordu. Murat, beyaz tenli ve mavi gözlü çok yakışıklı bir çocuktu. Beni doyuracak biri lazımdı ve bunu her seferinde eşim ile konuşmama rağmen beni önemsemiyor ve kısa bir sevişmeden sonra sırtını dönüp yatmaya devam ediyordu. Artık seksten zevk almak istiyor, eski günlerimi arıyordum. Rüyalarımda Murat’ı görüyor onunla doyumsuz bir sevişmenin ardından ter içinde uyanıyordum. Sonunda dayanamayıp Murat’la birlikte olmaya karar verdim. Artık emindim ve Murat’ın geliş gidiş saatlerini gözlemeye başladım.

Arzularım tek taraflı olmayınca...

O gün ekmek almak için apartmanın merdivenlerinden inerken Murat kapıda kalmıştı ve anahtarı yoktu. Eve davet ettim kabul etti. Beraber eve geçtikten sonra oturma odasında beklemesini söyleyip odama gittim ve üzerime rahat bir şeyler giyinip yanına gittim. Murat sürekli beni kesiyor ve gözlerini göğüslerimden ayıramıyordu. Onun bu utangaç hali ise beni daha fazla tahrik ediyordu. Kumaş pantolonundan çok rahat belli oluyordu. Laf lafı açtı ve konuyu cinselliğe getirip kız arkadaşı olup olmadığını sordum. Yok dedi. Ben de neden diye sorunca gönlünde biri olduğunu fakat imkansız bir aşka tutulduğunu söyledi. Benden bahsettiğini anlamıştım.

Kendi yatak odamda teslim oldum

Gözlerini göğüslerimden ayıramıyordu. Hem bu garibi sevindirecek hem de eşimden kalan boşluğu onun sayesinde dolduracaktım. Ayağa kalktım ve yanına gidip elinden tutup ayağa kaldırdım. Önce dudaklarına yapışıp kısa bir öpüşmenin ardından, “Beni istiyor musun” diye sordum. Başını salladı ve evet dedi. Elinden tutup ben önde o arkada yatak odasına geçtik. Odanın kapısını kapattım ve Murat’ı yatağa yatırıp üstüne çıktım ve öpüşmeye başladık. Murat önceden cinsel ilişkiye girmiş ve tecrübeliydi. Bunu daha dudaklarına ilk yapıştığım zaman anlamıştım. Bir yandan Murat’ı soyuyor, bir yandan da kendim soyunuyordum. Murat’ın vücudunda bir tane desen kıl yoktu. Olan da hiç belli olmuyordu. Sanki karşımdaki bir erkek değil de bir kadındı. Teni bembeyaz ve çok seksiydi.

Kim demiş küçük diye

Zevk üzerine zevk yaşıyordum ve ne zamandır kocamın yapamadığını 20 yaşındaki çocuk yapıyordu. Ben artık bitecek zannederken bu sefer yatağın üstüne geçip ikinci kez birlikte olmak istedi. Üç, dört derken artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Yatakta biraz daha seviştikten sonra onu gönderdim. Artık kocam ve çocuklar evde olmadığı zamanlarda Murat geliyordu. Bu ne zamana kadar sürer bilmiyorum ama bitmesin diye de dua ediyorum. Yoksa Muratsız bir seks hayatı düşünemiyorum.