Kocadan Karısına: ''Sevişmek için takımdan istediğini seç''

Eski striptizci Belinda Medlyn’nin, Yeni Zelandalı rugby oyuncusu Bodene Thompson’ı nafaka ödememekle suçladığı dava, ikilinin kirli çamaşırlarının ortaya döküldüğü bir savaşa dönüştü


14 Eylül 2017 10:12

ÜNLÜ erkek dergisi Penthouse’un eski güzellerinden Belinda Medlyn’in, rugby oyuncusu Bodene Thompson ile yaşadığı skandal ilişki gündemden düşmüyor. Birbirlerine attıkları erotik mesajlara varana kadar açıklayan Medlyn, Thompson ve takım arkadaşları ile seks yaptıklarını da iddia etti. Bu açıklamalar Thpmpson’ın takım kurallarını çiğnediği için başını belaya soktu. İç çamaşırı modeli ve eski striptizci olan Medlyn, Yeni Zelandalı rugby yıldızı ile ilişkilerinin 2014 yılında başladığını belirtti.

ÇİFT maç günleri dahil takımın oteli ve evlerinde Bodene Thompson’un takım arkadaşlarının da yer aldığı seks partilerine katıldı. Mesajlardan Thompson’ın, kız arkadaşının beğendiğini seçmesi için takım arkadaşlarının fotoğraflarını gönderdiği anlaşılıyor. 15 aylık bir oğulları olan çift daha sonra görüşmeyi bıraktı. Medlyn, Thompson’ın oğluna maddi destek vermediğini söylerken, ünlü sporcu ise eski sevgilisinin kendisine şantaj yaptığını ve nafakasını ödediğini söylüyor.


İlgili Haberler

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yeni döneme...
EN ÇOK OKUNANLAR