Kendini kendini şöhret etti

Çocukluğundan beri model olmak için elinden geleni yaptı. Sonunda fırsatı da kendi yarattı.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 15:01 | Son Güncelleme: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 15:25
Kendini kendini şöhret etti

İngiltere ve ABD'de gösteri dünyasının son 5 yılına damgasını vuranlardan biri Demi Rose Mowby.

 

DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Henüz küçücük bir çocuk olduğu dönemde model olmayı aklına koyan Demi Rose, sonunda amacına ulaştı. Ama bunun için en önemli adımları da kendi attı. Elbette sosyal medyanın sunduğu imkanlarla.

Instagram sayfasında kendine göre bir çevre edinen Demi Rose'un daha fazla dikkat çekmesini sağlayan olay ise, Kylie Jenner'ın eski sevgilisi Tyga ile yaptığı kaçamak oldu. O andan itibaren bütün dünyada milyonlarca kişinin dikkati onun üzerine çevrildi.

24 yaşındaki İngiltere, Birmingham doğumlu Demi Rose, adını önce Instagram ünlüsü olarak duyurdu. Şu anda da Instagram'da 9.5 milyon takipçisi var.

 

Her ne kadar yıllardır beklediği kadar büyük bir tanınırlığı yeni yeni elde etmiş olsa da Demi Rose, bazı ünlülerin çevresiyle de arkadaşlık ilişkileri kurdu. Söz gelimi Justin Bieber'ın en yakın arkadaşı Jayde Pierce de Demi Rose ile samimi.

 

Demi Rose, daha sonra da Kylie Jenner'ın eski sevgilisi Tyga ile bir kaçamak yaşadı. Bu sayede adını daha geniş kitlelere duyurmayı başardı.

 

Şimdi ise bir yandan Instagram'ı kullanarak tanınırlığını artırıyor bir yandan da kendi tasarladığı koleksiyonlar için yine kendisi objektif karşısına geçiyor.

 

Yani bir başka deyişle Demi Rose Mawby, son yıllarda tüm dünyada bir tür çılgınlık haline gelen sosyal medyanın "kendi kendini yaratan" şöhretlerinden biri.

 

 

 

 

 

Kaynak: instagram

Demi Rose Mowby